Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Новини кафедри

 Запрошуємо на сайт кафедриhttps://karazinmmved.wixsite.com/mmzed

       

 

Вітаємо наших переможців за результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (2020/2021)! 

1) Студентка 2 курсу освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Гризо Діана за підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Підприємництво» здобула диплом І ступеню. Тема наукової роботи «Формування ефективної стратегії адаптації підприємства – суб’єкта ринку яблук України до світової економічної кризи спричиненої коронавірусом SARS - COV-2». Науковий керівник: д.е.н., проф. Гонтарєва Ірина В’ячеславівна.

2) Студентка 3 курсу освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Яковенко Ірина за підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Економіка бізнесу» здобула диплом І ступеню. Тема наукової роботи «Трансформація економічної бізнес-моделі в умовах коронокризи на прикладі машинобудівних підприємств». Науковий керівник: д.е.н., проф. Гонтарєва Ірина В’ячеславівна.

3) Студентка 3 курсу освітньої програми «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Несен Марія за підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом» здобула диплом І ступеню. Тема наукової роботи «Королівство Нідерланди – пріоритетний ринок для співробітництва з Україною». Науковий керівник: к.е.н., доц. Рахман Махбубур Сидикович.
4) Студент 3 курсу освітньої програми «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Рудас Дмитро за підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Економіка та управління у сфері торгівлі» здобув диплом ІІ ступеню. Тема наукової роботи «Оцінка торгово-економічних відносин України з країнами ЄС». Науковий керівник: к.е.н., проф. Євтушенко Вікторія Анатоліївна.

5) Студентка 3 курсу освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Гальцева Олена за підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Банківська справа» здобула диплом ІІІ ступеню. Тема наукової роботи «Виявлення впливу кредитних ризиків на банківську діяльність». Науковий керівник: к.е.н., доц. Мангушев Дмитро Валерійович.

6) Студентка 3 курсу освітньої програми «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Леоненко Карина за підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» здобула диплом ІІІ ступеню. Тема наукової роботи «Оптимізація та регулювання експорту сільськогосподарської продукції України». Науковий керівник: к.е.н., доц. Рахман Махбубур Сидикович.

Вітаємо наших випускників з отриманням дипломів магістра! 

 Ми знаємо, що Ви дуже креативні, цілеспрямовані, відповідальні молоді люди, з критичним мисленням та професійними знаннями!  

Бажаємо реалізувати себе у подальшій практичній діяльності, знайти роботу своєї мрії та отримувати від неї задоволення!

Творчості заради розвитку!

Казкове олів'є 2019

Студенти та викладачі кафедри маркетингу, менеджменту та підприємництва разом проводжали 2019 рік Казковим олів'є!

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 День маркетингу 2019

 25.10. 2019 року на кафедрі було проведено свято на честь Дня Маркетингу, де ми зібрали викладачів і студентів найкращої кафедри маркетингу та менеджменту ЗЕД.

 

            

 Вітаємо всіх студентів та викладачів нашої кафедри з Днем Маркетингу. Бажаємо Вам успіхів, натхнення та всього найкращого!

 

Перше місце у конкурсі на найкращу групу!

 

Вітаємо гр. ЕВ-31 та її куратора Мангушева Дмитра Валерійовича з перемогою на кращу університетську групу!!! Перше місце наше!!!!


 

День підприємця

 08.09.2018 на нашій кафедрі відбулося святкування Дня Підприємця, в рамках якого студенти підготували проекти стартапів. Всі групи порадували аудиторію цікавими ідеями та подарували чудовий настрій!

 

 Підводячи підсумки нашого заходу, поспішаємо оголосити кращих учасників.

У номінації "Кращий стартап" з рівною кількістю інвестицій у розмірі 4500 маркеткоінов перемагають:

������ Група ЕД-11

������ Група ЕВ-51

    

Також хочемо відзначити групи ЕВ-31 та ЕВ-42, у проекти яких учасники вклали 750 і 250 маркеткоінов відповідно!!! Трохи завзятості і перемога буде зовсім близько!

   

 Всіх дякуємо за участь, бажаємо натхнення та не зупинятися на досягнутому!!!

Студентка спеціальності менеджмент зовнішньоекономічної діяльності – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2016-2017 навчального року (диплом ІІ ступеня) за напрямом «Туризм»

Студентка економічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна  Колосовська Олександра Дмитрівна (гр. ЕВ-42) стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2016-2017 навчального року (диплом ІІ ступеня) за напрямом «Туризм». Презентація відбулась у Львівському інституті економіки і туризму на підсумковій конференції 16 березня 2017 року.

 


 

Вітаємо Олександру Колосовську (науковий керівник, доцент Рахман М.С.) з перемогою у конкурсі та бажаємо нових творчих успіхів. 

Науково-дослідна робота студентів кафедри...

Більше про досягнення студентів кафедри...

25.10.2016 року студенти та викладачі кафедри маркетингу та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності відсвяткували День маркетолога!

Програма свята включала: 

1. Конкурс відеороликів «Професія маркетолога - …». В цьому конкурсі прийняли участь студенти груп ЕР-11, ЕВ-31, ЕВ-32,  ЕР31+1, ЕВ-41, ЕВ-42, ЕР-51, ЕВ-51, а також наші гості - студенти Харківського державного університету харчування та торгівлі. 

2. Виставка плакатів «Маркетинг – це…». Практично всі групи кафедри представили свої творчі роботи на цей конкурс. Дуже цікавими роботами був представлений Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

3. «Фотосушка» від студентів кафедри «Моя група – TheBest». 

4. Було проведено творчий конкурс-вікторина серед усіх груп студентів кафедри маркетингу та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності. 

До свята було проведено ребрединг кафедри. Студенти п’ятого курсу доповіли про результати кропіткої роботи минулого навчального року: представили новий логотип, слоган, визначили корпоративні кольори.

Подробиці можна узнати на офіційних пабліках кафедри в соціальних мережах

  https://vk.com/mmved
  https://twitter.com/mmved_karazina
  https://www.instagram.com/mmved_karazina/
  https://www.facebook.com/mmved.karazina

 

Оніщенко Василиса – рекордсменка  України!

Вітаємо, студентку 3-го курсу спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», яка здобула золото у чемпіонаті України 2015 року з класичного пауерліфтингу серед студентів ВНЗ у ваговій категорії до 63 кг з результатом в сумі триборства 347,5 кг, з відривом у 77,5 кг від ІІ місця, і в абсолютній першості за Формулою Вілкса посіла ІІ місце серед жінок з результатом 376,15 бала. 

Також Василиса встановила РЕКОРД України серед юніорів в тязі з результатом у 152,5 кг

 

Студенти кафедри - переможці 66-ї  Студентської  спартакіади в змаганнях з волейболу серед юнаків

Серед 10 факультетів перемогу здобула збірна економічного факультету. 23 листопада 2015 року визначились призери 66-ї Студентської спартакіади університету у змаганнях з волейболу серед чоловічих команд.

До складу команди-переможця увійшли наші маркетологи: Данило Вирченко та Дмитро Зеленський, та наші менеджери ЗЕД: Андрій Альохін та Дмитро Чирков.

Вітаємо призерів, зичимо подальших спортивних перемог!


Луняка Вероніка (ЕВ-11 ) – «Міс Першокурсниця – 2015»!

Вітаємо студентів і викладачів кафедри з переконливою перемогою студентки 1 курсу спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», – Луняки Вероніки, – у прекрасному  конкурсі Юності, Артистичності і Краси «Міс Першокурсниця – 2015»!!! 

А нашій красуні зичимо подальших творчих і наукових досягнень!

 

Перемога студентів кафедри у конкурсі рекламних робіт «Ми за українські товари»! 

У Всеукраїнському конкурсі рекламних плакатів-2015 «Ми за українські товари» взяли участь більше 30 студентів спеціальностей «Маркетинг» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (викладачі-керівники: доц. Мозгова Г. В., доц. Євтушенко Г. В., доц. Лісений Є. В., викл. Шевченко Т. П., викл. Дячек В.В.). Роботи представлені на сторінці кафедри 

Вітаємо Вершину Андрія (ЕВ-42) з перемогою в номінації «Комерційна реклама»:

 

 

Вітаємо Бушлю Дарину і Бабошку Анну (ЕВ-42) з перемогою в номінації «Приз глядацьких симпатій»:

 

Бажаємо нашим студентам подальших творчих успіхів!

 

 

ХНУ імені В.Н. Каразіна - Другий в Україні і 481 в світі серед кращих ВНЗ світу !!!

Аналітичним центром Cedos за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» складено рейтинг прозорості університетів, учасниками якого стали 96 освітніх установ.

     За результатами рейтингу Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна посів друге місце, отримавши 66,9 балів зі 100
максимально можливих. Зокрема, Каразінський університет посів перше місце за показником наявності на сайті закладу стратегічного плану розвитку.
Експерти склали рейтинг з 800 кращих університетів світу за 2014-2015 роки.

 Вищі навчальні заклади з усіх куточків світу порівняли в рейтингу QS World University Rankings за чотирма критеріями, які найбільше цікавлять майбутніх студентів: дослідження, навчання, працевлаштування та міжнародні перспективи. Харківський національний університет імені Н.В. Каразіна займає 481 позицію.


 

З Днем Вишиванки!
 

"Ліга молодих парламентарів"

24-25 квітня у м. Києві відбулося моделювання Верховної Ради України "Ліга молодих парламентарів", організована ГО "Ліга інтернів" спільно з

Програмою "РАДА" за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму. 

На захід було відібрано по 2 представники з кожної області України. Представницею Харківської області стала студентка групи ЕВ-31 Молодцова Аніта.

Аніта стала автором законопроекту, який в процесі моделюванння було прийнято за основу та разом із доповненнями, які були ухвалені в ході моделювання, передано до Верховної Ради України.

Вітаємо та бажаємо їй успіхів у подальшому розвитку.


 

Краща студентська група!

Поздоровляємо студентів групи ЕР-31 з перемогою (ІІІ місце) в конкурсі "Краща студентська група"! Бажаємо нових досягнень!

     

 

Поздоровляємо чоловічу збірну економічного факультету з міні-футболу!

  

Поздоровляємо чоловічу збірну економічного факультету, яка стала переможцем 65-ї студентської спартакіади з міні-футболу 2014-2015 н.р.!!! В склад команди увійшли студенти нашої кафедри Максим Панасенко гр.ЕВ-21, Владислав Альхімович гр.ЕР-23 та аспірант Богдан Сорін.
Бажаємо подальших успіхів!!!

     

Всеукраїнська студентська олімпіада з «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ»

23 квітня у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ». Поздоровляємо учасників від нашої кафедри – студентів гр. ЕВ-51 Об`єздову О.В., гр. ЕР-41 Безлепкіну О.О., Фомічеву А.В.!

 

Інформація про міжнародні програми для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників
 
   Відділом міжнародних програм та академічної мобільності Центру міжнародного співробітництва Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна надано 35 випуск інформаційного бюлетеню (PDF, 5,38 Mb) щодо актуальних міжнародних програм, стипендій та стажувань в Австралії, Великобританії, Італії, Німеччині, Польщі, Румунії, Словаччині, США, Угорщині та Чехії для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників.

Контактна інформація
Відділ міжнародних програм та академічної мобільності,
майдан Свободи, 6, кімната 400
Телефон: +380 (57) 705-09-54

 

Стипендіальна програма освітнього проекту «Всесвітні студії»

 

Фонд Віктора Пінчука запрошує до участі у щорічній стипендіальній програмі освітнього проекту «Всесвітні студії», що пропонує підтримку української молоді для отримання магістерського ступеня у найкращих університетах світу за напрямами: аграрні науки, аерокосмічна інженерія, альтернативна енергетика, державне управління, екологія та охорона навколишнього середовища, публічне право.
Долучитися до конкурсу можуть громадяни України віком до 35 років (на момент вступу до закордонного університету), які мають щонайменше ступінь бакалавра та зараховані до складу студентів магістерської програми закордонного університету. Отримувачі грантів мають після завершення навчання повернутися в Україну для роботи за фахом протягом 5 років. 

Більшість грантів покриватиме до 60% необхідної суми, але не більш ніж 50 000 доларів США за весь навчальний період (1–2 роки).

Подання заявок: до 15 травня 2015 року.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті.

     

 

  05 квітня 2015 року у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбувся Каразінський економічний турнір для учнів 10–11 класів. У заході взяли участь 17 команд (102 школярі) із шкіл, гімназій і ліцеїв Харкова та області.
     
Фотозвіт 
Вітаємо учасників та призерів секції "Креативний маркетинг"! Бажаємо учням та їхнім педагогам подальших успіхів і звершень!
   
  Лучко Анна Дмитріївна, школа №122, 11-Б клас: «Понравились задания, конкуренты, суть презентации».
Ломтева Вікторія Романівна, школа №119, 10-А клас: «Понравилась командная работа, интересные задания, возможность проявить себя в командной игре».
Закуцкий В`ячеслав Анатолійович, ХГ №46 ім. М.В.Ломоносова: «Тренинг был очень интересным, увлекательным, захватывающим».
Міщенко Тамара Юріївна, школа №6, 10-А клас: «Понравились участники (активные), интересная работа, задания, рисунки». 
Посохова Анастасія Романівна, Чугуївський УВК 36, 11 клас: «Понравилось, что игроки могут полностью проявить свою креативность без установленных рамок». 
Кулешова Ольга Сергіївна: «После тренинга экономический факультет у меня в приоритете». 
Хайлу Кристина, Харківський університетський ліцей: «В целом очень увлекательно и есть желание в будущем заниматься в этой сфере, благодаря Вам»!

 

 

   
  Визначено переможців студентського конкурсу «Моєму університету — 210!» 
За підсумками голосування друге місце зайняла колективна робота студентів групи ЕВ–31 та ЕВ–32 кафедри ММЗЕД!!!
Щиро вітаємо переможців!
   
          26 березня 2015 року у Харкові в готелі «Прем’єр Палас Готель Харків» з ініціативи обласної організації MultiКultiUA та за підтримки Харківської міської ради відбувся конкурс краси «MissKharkivInternational», учасницями якого стали представниці Азербайджану, Афганістану, Вірменії, Греції, Грузії, Ізраїлю, Індії, Казахстану та Кореї.  
Захід проводиться з метою показу багатства і різноманіття національно-культурних спільнот Харкова та розкриття теми толерантності у суспільному житті. Серед призерок конкурсу — студентка нашої кафедри, представниця Вірменії Анна Арутюнян, яка отримала титул другої віце-міс.
Вітаємо красуню й зичимо успіху у творчих починаннях!
   
     
     
     
     
     
 

3 квітня 2015 року пройшло пленарне засідання в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції cтудентів, аспірантів та молодих вчених «Проблеми та тенденції соціально-економічного розвитку». 

Фотозвіт

     
 

Поздоровляємо усіх учасників та переможців! 

Оніщенко Василиса Сергіївна, група ЕВ-22 «Статистический анализ макроэкономических показателей Украины», наук. керівник к.е.н., доц. Рахман М.С.


Презентація

     
 

Мешкова Віталіна Валеріївна, група ЕР-11 
«Социальные сети как эффективный инструмент маркетинга», наук. керівник к.е.н. Лісений Є.В.  

Презентація

     
 

Орлов Кирило Леонідович, група ЕР-41,  «Особливості маркетингових досліджень на ринку охоронних послуг України», наук. керівник к.е.н. Євтушенко Г.В. 

Презентація

     
 

Рапінчук Катерина Володимирівна, група ЕР-21,
«Статистичний аналіз кон'юнктури ринку безалкогольних напоїв», наук. керівник к.е.н., доц. Рахман М.С.  

Презентація

     
 

Бунтсель Катрина Айварівна, група ЕР-22,  
«Статистический анализ макроэкономических показателей Эстонии», наук. керівник к.е.н., доц. Рахман М.С. 

Презентація

     
 

Бушля Дар’я Ігорівна, Бабошко Анна Ігорівна, група ЕВ-31, «Етичність масового використання індивідуального маркетингу в боротьбі за лояльність споживачів», наук. керівник к.е.н., доц. Болотна О.В.  

Презентація 

     
 

Соколова Валерія Валеріївна, група ЕВ-31, «Международный маркетинг в сфере образовательных услуг», наук. керівник к.е.н., доц. Рахман М.С.   

Презентація

     
 

Підлубна Владіслава Романівна, група ЕР-21,  
«Аналіз ринку реклами та рекламних послуг», наук. керівник к.е.н., доц. Рахман М.С.

Презентація

 
     
     
 

У Каразінському університеті в рамках 65-ї студентської спартакіади проходили змагання з міні-футболу, у яких взяли участь 16 команд. 

У фінальному матчі зустрілись команди економічного та медичного факультетів. Перемогу здобули студенти економічного факультету з рахунком 6:2.

Вітаємо наших студентів-переможців Максима Панасенко (ЕВ-21), Андрія Рощупкіна (ЕС-21), Владислава Альхімовича (ЕР-23) та бажаємо подальших спортивних досягнень!

     
  Вітаємо команду економічного факультету, яка стала переможцем в змаганнях з волейболу в рамках 65-ї студентської спартакіади, до складу якої увійшли студенти: Петрікєєва Татяна (ЕР-21), Мігова Ганна (ЕВ-11), Гарбузова Олександра (ЕВ-31). 
     
  Вітаємо студенток групи ЕВ-22 Оніщенко Васілісу з перемогою у Чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу та Колупаєву Анастасію, яка отримала Друге місце!
     
 

Пройшов конкурс «Красуня університету–2015». Вітаємо студентку нашої кафедри групи ЕВ-31 Вікторію Марченко з отриманням титулу «Міс чарівна усмішка».

     

  02.04.2015 р. для маркетологів та менеджерів ЗЕД 4-го і 5-го курсів проводився тренінг "Розвиток креативного мислення".  Ось такий креативний пам`ятник маркет-менеджеру вийшов у наших студентів☺
     

 

«Моєму університету –  210!». Запрошуємо оцінити творчість наших студентів!

Студенти кафедри ММЗЕД підготували чотири відеоролики для участі у студентському конкурсі фото- та відео-робіт «Моєму університету –  210!». Запрошуємо оцінити творчість наших студентів!

З роботами можна ознайомитися тут:
Робота 2 (3 курс, група ЕР–31)   
Робота 3 (2 курс, групи ЕВ–21, ЕВ–22) 
Робота 6 (команда Enactus) 
Робота 9 (3 курс, групи ЕВ–31, ЕВ–32)   

     

 

12.03.2015 пройшло секційне засідання «Стратегічні орієнтири розвитку маркетингу та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності в Україні» в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Проблеми та тенденції соціально-економічного розвитку».

Дякуємо всім учасникам та доповідачам!

Фотозвіт дивіться в альбомі

     

 

Економічний турнір для учнів 10–11 класів!

Запрошуємо учнів 10–11 класів взяти участь у Каразінському економічному турнірі, який відбудеться 5 квітня 2015 року у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.

Організатор турніру: економічний факультет.

www.univer.kharkov.ua

     
  Вітаємо Дмитрія Валерійовича Мангушева з отриманням Подяки від ректора Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна В.С. Бакірова за захист територіальної цілісності і незалежності України!


 

 

   

Вітаємо доцента кафедри Рахмана Махбубура Сидіковича з отриманням Диплому за навчальний посібник «Статистика ринка товаров и услуг»!

 

     

      

Волонтерська програма                                   

Be New Year Volunteer!
Хочеш разом з нами допомогти дітям активно провести Новорічні свята?
Добро завітати в команду волонтерів!

 

     
  Вітаємо усіх абітурієнтів!
Вітаємо усіх абітурієнтів, що пройшли нелегкий шлях вступу, із ЗАРАХУВАННЯМ!
Ласкаво просимо в співтовариство МАРКЕТОЛОГІВ ТА МЕНЕДЖЕРІВ ЗЕД Каразінського університету!
     

 

Поздоровляємо наших випускників!

Успіхів Вам в подальшому розвитку! Без Вас будемо сумувати!

     

 

Поздоровляємо команду економічного факультету в змаганнях по міні-футболу!

 Поздоровляємо збірну команду економічного факультету, яка стала переможцем в змаганнях по міні-футболу за програмою 64-оїСТУДЕНТСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ УНІВЕРСИТЕТУ 2013-2014 навчального року! У складі команди були студенти кафедри ММЗЕД Богдан Сорін,Сергій Безуський!

     
 

Поздоровляємо наших випускників з успішними захистами дипломів!!!

Фотозвіт

     

 

Подібно до того, як на війні буває не лише пересування військ і маневрування, але трапляється і бій, так і в управлінській боротьбі іноді спалахують поєдинки. Мирна на вигляд бесіда поступово наповнюється внутрішньою напругою, і ось вже усім стає ясно – це поєдинок, і зараз вирішується питання: хто кого?! І від того, як це питання вирішиться, залежить не лише доля конкретної обговорюваної проблеми, але і багатьох інших проблем, пов'язаних з тими стосунками, які після поєдинку встановляться між його учасниками. Трапляється, що всього один управлінський поєдинок визначає ці стосунки на багато років.

Такі поєдинки можуть спалахнути між партнерами по бізнесу, між двома керівниками, начальником і підлеглим, між викладачем і студентом, між друзями або в сім'ї. І якщо є «глядачі», то поєдинки придбавають особливе напруження, і вже ніяк не залишають присутніх байдужими, оскільки в них розкривається сама суть людини, його справжні вольові і моральні якості. Це – безумовно стресова ситуація.

Студенти нашої кафедри активно беруть участь в управлінських боях, які проходять на території нашого факультету.

 

 


21-22 листопада 2013 до 80-річчя економічного факультету проведена Міжнародна науково-практична конференція «Стан і перспективи розвитку соціальної відповідальності економічних суб'єктів у сучасному світі».


У конференції взяли участь 125 представників з понад 30 вищих навчальних закладів, науково-дослідних, громадських та бізнес організацій з України, Росії, Польщі. На пленарних та секційних засіданнях, круглих столах та майстер-класах конференції було представлено понад 80 доповідей за основними науково-практичним напрямами:

1. Інституційний механізм формування соціально відповідальних економічних відносин.

2. Моделювання впливу соціального капіталу на економічний розвиток.


3. Сучасні технології соціальної відповідальності в корпоративному управлінні, фінансах і банківській справі.

4. Стратегії управління соціальною відповідальністю суб'єктів господарювання на регіональному, національному та міжнародному рівнях

5. Корпоративна соціальна відповідальність освіти : особливості бізнес-підготовки фахівців.

Фотозвіт 

 

27.05.2013 кафедра маркетингу та менеджменту ЗЕД посіла друге місце в конкурсі кафедр ХНУ імені В.Н. Каразіна на кращий науково-методичне забезпечення навчального процесу за напрямом «Розробка та впровадження інноваційних навчальних технологій» з роботою доцента кафедри, к.е.н. Мозгової Галини Валентинівни. Розробка присвячена формуванню професійної компетентності маркетологів і менеджерів ЗЕД в галузі інформаційних технологій. 

Після проходження відповідного курсу навчання Мозговою Г.В. отриманий сертифікат користувача ПО «Парус-Підприємство 7.40» модулів «Ресторан» та «Готель», що дозволить надати студентам можливість навчання використанню програмного забезпечення з галузевою специфікою. Крім того, планується впровадити в навчальний процес CRM-системи «Парус – Реклама» та «Парус - CRM для туристичного бізнесу».

Доцент кафедри маркетингу та менеджменту ЗЕД РахманМахбубурСідікавіч підготував новий навчальний посібник «Статистика ринку товарів та послуг»


Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції
«СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЕКОНОМІЧНИХ СУБ’ЄКТІВ В СУЧАСНОМУ СВІТІ», яка відбудеться 21-22 листопада 2013 р.

Детальніше дивиться у інформаційному повідомленні

Дедлайн 1.11.2013 г.

 

Вітаємо всіх першокурсників 2013 із зарахуванням!
Студентське товариство нашої кафедри поповнилося майже на 100 осіб.
Ласкаво просимо в Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна!

 

Вітаємо студентів економічного факультету з успішним закінченням дворічної військової підготовки у Харківському танковому училищі (Гвардійського ордена Червоної Зірки факультету військової підготовки імені Верховної Ради України)!

 

Вітаємо усіх випускників 2013 року і бажаємо подальших звершень!

 

На кафедрі успішно пройшли захисти дипломів випускників 2013.
Фотографії дивіться у фотоальбомі на сторінці
http://vk.com/album-49909156_175316174

 

 

Вітаємо групу ЕВ-41 (спеціальність «Менеджмент ЗЕД»), яка посіла 3-е місце у конкурсі на кращу студентську групу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна за результатами 2012 року. Куратор групи – к.е.н., доцент кафедри маркетингу та менеджменту ЗЕД Мангушев Д.В.

 

Вітаємо команду студентів нашої кафедри з перемогою у 2-му всеукраїнському студентському конкурсі з корпоративної соціальної відповідальності! Команда переможців: Галавтіна А. ЕВ-11, Базько А. ЕВ-31, Об'ездова А. ЕВ-31, Беззубенко Д. ЕВ-31, Балагезьян Л. ЕР-41. Керівники: Євтушенко В.А., Шевченко Т.П. 

Переможці отримали призи від компанії-партнера. Вони зможуть пройти стажування у відділах компанії «Ернст енд Янг» і брати участь в «Університеті «Ернст енд Янг », а також зустрінуться з топ-менеджером компанії Олексієм Кредісовим.   Базько Олександра, Об'ездова Олександра і Галавтіна Ганна про конкурс

 

Навчальний посібник І. В. Семеняк і Д. В. Мангушева «Основи управлінського консультування», який вийшов у вересні 2012 року, відзначено дипломом Науково-методичного центру ХНУ імені В. Н. Каразіна на XІІІ виставці-конкурсі навчальної літератури.  


Це остання праця І.В. Семеняк. Всього нею опубліковано понад 120 наукових та навчально-методичних робіт, у тому числі дві монографії та два навчальних посібники з грифом Міністерства освіти і науки України.

 

Бондаренко Руслан, Лобінцев Олександр, Зінкевич Анна – студенти 3-го курсу спеціальності «Менеджмент ЗЕД», в рамках програми отримання подвійного диплому проходять навчання у Польщі в Лодзькому Технічному Університеті.   Так як про навчальний процес та історію Лодзинській Політехніки вже розповідали раніше, хотілося б поділитися іншою стороною навчання в Польщі. Звичайно ж, це – відпочинок.

 

Вітаємо доцента кафедри маркетингу та менеджменту ЗЕД Мангушева Дмитра Валерійовича – гідного учня професора Інни Володимирівни Семеняк!

 

 

 

Победа Інеса, студентка 4-го курсу спеціальності «Менеджмент ЗЕД», отримує паралельно диплом Лондонської Школи Економіки та Фінансів. Вона ділиться з нами своїми враженнями про навчання.

 

 

 

Наші студенти в 6-ий раз завоювали 1-е місце у Кубку ректора ХНУ імені В.Н. Каразіна з міні-футболу!
Вітаємо команду економічного факультету і особливо студентів нашої кафедри Соріна Богдана (студента 4-го курсу спеціальності «Маркетинг») і Безуского Сергія (студента 4-го курсу спеціальності «Менеджмент ЗЕД»)!

 

Ганна Зінкевич – студентка 3-го курсу спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Зараз вона успішно проходить навчання у Польщі в Лодзькому Технічному Університеті в рамках програми отримання подвійного диплому.

 

 

 

Вітаємо переможницю II етапу Всеукраїнської олімпіади з інтелектуальної власності Фонарьову Сюзанну!!! Бажаємо подальших успіхів і перемог!

 

Вітаємо студенток 5-го курсу Васюкову Олександру та Продан Вікторію – переможців II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» в номінації «Менеджер-стратег»!

 

Група наших маркетологів 4-го курсу – краща на економічному факультеті за результатами 2011-2012 навчального року. Якою має бути зразкова студентська група? Про це кореспондент загальноуніверситетської газети поспілкувався зі студентами групи ЕР-41

 

У конкурсі «Красуня УНІВЕРСИТЕТУ - 2013» від економічного факультету брала участь студентка нашої кафедри - Придатко Анастасія. За його підсумками вона завоювала титул «Міс Досконалість»

 

 

12 березня 2013 пройшло секційне засідання «Антикризові маркетингові та зовнішньоекономічні технології сучасного соціально-економічного розвитку» в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні проблеми стабілізації соціально-економічного розвитку в сучасних умовах». Дякуємо всім учасникам та доповідачам!

 

Фотозвіт дивіться в альбомі http://vk.com/mmved?z=album-49909156_170839856

 

Перемога наших студентів у Всеукраїнському студентському фестивалі реклами!

Студентка 5 курсу, яка навчається у магістратурі за спеціальністю «Маркетинг», Дар'я Грицюк зайняла 1 місце на 8-му Всеукраїнському студентському фестивалі реклами у номінації «Майбутнє, якого ми хочемо». Тема відео «Спорт - задоволення, за яке можна не платити». Керівник – старший викладач кафедри маркетингу та менеджменту ЗЕД Пересипкіна

 

Інформаційне забезпечення кафедри на крок попереду!
Відмінна новина для студентів кафедри!  
Оновлено програмний комплекс «Парус. Підприємство 7,4». Студенти зможуть користуватися оновленим програмним забезпеченням на практичних заняттях з спеціальних дисциплін та при написанні дипломної роботи.

 

17 лютого 2013 на нашому факультеті було проведено день відкритих дверей. Спасибі всім викладачам і студентам за високий рівень проведення заходу! Сподіваємося побачити всіх присутніх абітурієнтів та їхніх друзів у вересні!

13.12.2012 в Києві відбувся фінал «Всеукраїнського студентського конкурсу з розробки КСВ-політики для компанії партнера».  
Команда ХНУ імені В.Н. Каразіна кафедри маркетингу та менеджменту ЗЕД перемогла в номінації «Стовідсоткове попадання». Команду переможців представляли студенти: Тур К. Балагезьян Л., Мазняк В., Сорін Б., Петросян Т., Безуський С., Меркулов А. Керівники: к.е.н., доц. Євтушенко В.А. і викл. Шевченка Т.П.

29.05.2012 команда SIFE ХНУ імені В.Н. Каразіна, під керівництвом викладача кафедри маркетингу та менеджменту ЗЕД Пересипкіної Галини Олександрівни, взяла участь у Національних змаганнях SIFE Україна і виграла спеціальний приз.
21.04.2012 студенти спеціальностей маркетингу та менеджменту під керівництвом викладача кафедри маркетингу та менеджменту зовнішньоекономічної  діяльності Пересипкіної  Г.О. брали участь в японському клубі Himawari Club проекту SIFE.

 

12 квітня в рамках ІV-ї Міжнародної науково-практичної конференції «СТРАТЕГІЇ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ: БІЗНЕС, НАУКА, ОСВІТА» відбувся Круглий стіл «Корпоративна соціальна відповідальність бізнесу та освіти».
Ініціаторами та організаторами заходу виступили Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та економічний факультет Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». В роботі конференції прийняли участь к.е.н., доц. Євтушенко В.А., викладач Пересипкіна Г.О., аспірант Шевченко Т.П.

 

 

19 квітня ВГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Фулбрайтовське товариство в Україні провели на території Харківського аерокосмічного інституту імені Н. Є. Жуковського круглий стіл «Освіта в інтересах споживачів»,
метою якого є представлення та обговорення ключових питань реформування системи освіти в інтересах суспільства (споживачів освітніх послуг). На засіданні круглого столу була присутня аспірант Шевченко Т.П.


 

12 березня 2012 року в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Глобальні та локальні проблеми соціально-економічного розвитку: нові виклики та рішення» відбулося секційне засідання кафедри маркетингу та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності «Маркетингові та зовнішньоекономічні стратегії соціально-економічного розвитку».

Було презентовано результати наукових досліджень і розробок аспірантів кафедри та студентів І–V курсів спеціальностей «Маркетинг» і «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

В цілому аспірантами кафедри та студентами спеціальностей «Маркетинг» і «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» на конференцію «Глобальні та локальні проблеми соціально-економічного розвитку: нові виклики та рішення» під науковим керівництвом викладачів кафедри підготовлено більше п’ятдесяти тез доповідей.

На секційному засіданні з кращими доповідями виступили аспіранти: Дячек В. В. («Регіональні особливості структури зовнішньоекономічної діяльності Харківської області»), Шевченко Т. П. («Особливості використання технологій корпоративної соціальної відповідальності в Україні»), магістранти: Волкова А. О. («Дослідження та удосконалення експортно-імпортної діяльності підприємства»), Водолазська К. М. («Система моніторингу зовнішньоекономічної діяльності на українських підприємствах»), Воробйов Д. С. («Обґрунтування доцільності використання програми просування бренду на автомобільному ринку»), Черненко Д. І. («Сутність кон’юнктурних досліджень ринку лабораторних медичних послуг»), студенти: Гнатенко Є. П. («Програма SIFE як інструмент глобалізації»), Єніна М. С. («Анализ внешнеэкономической деятельности Украины»), Лобінцев О. Р. («Особенности маркетинговой политики компании «Сузирья»), Меркулов А. А. («Социально-экономическая политика и индекс развития человеческого потенциала»). Всі доповіді відзначені сертифікатами учасника.

Фото: 

 

  

 

1
 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна