Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Кафедра фінансів, банківської справи та страхування

Склад кафедри
Спеціальності
Інформаційні пакети
Фотогалерея кафедри
Новини кафедри
Абітурієнту
Відкриті лекції
Бакалавріат: дисципліни та викладачі
Магістратура: дисципліни та викладачі
Учбові документи
Навчально-методичні комплекси дисциплін

Сторінки кафедри у соціальних мережах

   


Кафедра фінансів, банківської справи та страхування
 
Кафедра фінансів та кредиту Харківського національного університету ім.В.Н.Каразіна існує з 1966 року. За цей час було підготовлено більше ніж 3500 фахівців, які після закінчення успішно працюють в різних сферах економіки: фінансовій, банківській, податковій, у виробничих об’єднаннях, страхових і інвестиційних компаніях, державних і комерційних підприємствах.
На кафедрі існує аспірантура та докторантура. Функціонує спеціалізована Вчена рада для підготовки кадрів найвищої кваліфікації 08.00.08 - фінанси, грошовий обіг і кредит. Випускники кафедри захистили кандидатські та докторські дисертації, працюють викладачами базових фінансово-банківських курсів у ряді провідних вузів України, займають посади фінансових директорів, керуючих комерційними банками, начальників відділів організацій і компаній.
На кафедрі працюють викладачі найвищої кваліфікації, у тому числі: два доктора економічних наук, професора; 14 доцентів, 3 старших викладачів, 4 викладача.
З 1966 року кафедру очолював член-кореспондент АН України, професор Верба П.І. На теперішньому етапі кафедру очолює професор, доктор економічних наук, академік Міжнародної академії комп’ютерних наук і систем Глущенко В.В. До праці на кафедрі залучається талановита молодь, яка має досвід наукової та практичної роботи.


Завантажити буклет

Кафедра фінансів та кредиту знаходиться за адресою: м.Харків, вул.Мироносицька, 1, ауд.3/11. тел.707-52-91, 707-54-99, email:  finance_and_credit@karazin.ua

 

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна