Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Онлайн марафон "Лабораторія бізнесу"

 

Економічний на зв’язку!

     З 8 по 13 травня 2023 року на економічному факультеті Каразінського університету для учнів 10-11 класів довузівських навчальних закладів був проведений онлайн марафон «Лабораторія бізнесу».


     Усі учасники проявили великий потенціал та креативність у розвитку власного бізнесу. Протягом цих шести днів вони навчились розробляти цікаві ідеї для свого бізнесу, будувати найкращу бізнес-модель і створювати ефективну стратегію маркетингу. Також учасники змогли розвинути навички ефективної командної роботи та лідерства, які є необхідними для успішного бізнесу.


     З великим задоволенням вітаємо переможців марафону «Лабораторія бізнесу»!

     Першу нагороду заслужено отримали члени команди «Багряні вітрила» від Навчально-виховного об’єднання 136 Дніпровської міської ради, які створили концепт інноваційної єдиної платформи з усіма курсами. Великі вітання команді за креативність!

     На другому місці розташувалась команда «Alter Ego» від ХЗОШ 78, яка розробила проєкт естетичної квіткової крамниці. Щиро дякуємо Вам за творче бачення та професійний підхід!

     І нарешті, третє місце зайняла команда «Крок назустріч» від Циркунівського ліцею Циркунівської сільської ради Харківської області. Вона представила концепт нової затишної кав’ярні, який залишив всіх в захваті.

     Усі учасники отримали сертифікати про участь у марафоні, а команди, що представили найперспективніші бізнес-проєкти, нагороджені цінними пам’ятними призами.

     Цей марафон був проведений Студентською радою економічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. 

     Саме тому ми також хотіли б висловити щиру подяку нашим чудовим спікерам, які допомогли із проведенням цього заходу. Ілона Чубка, голова Студентської ради економічного факультету, була одним з провідних модераторів та організаторів марафону. Вона надавала важливі вказівки та підтримку учасникам протягом усього заходу.


     Також велика подяка спікеркам Самойловій Владлені, Ковіній Тетяні, Кравець Анні та Мурадовій Камілі, студенткам факультету, які розповіли про створення логотипу та вибір назви, маркетингову складову бізнесу та аналіз конкурентів, фінансовий аспект та джерела фінансування, а також про менеджмент та стилі управління. Учасники отримали від наших студенток безцінні знання та навички, які будуть корисні їм у подальшій підприємницькій діяльності.

     Економічний бажає усім подальших успіхів у реалізації ваших ідей та планів. Нехай ваш бізнес росте і процвітає, а ви досягаєте всіх ваших мрій!

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна