Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Майстер-клас «Створення та розрахунок підприємницької справи, вихід на зовнішні ринки»

17 вересня 2021 року на кафедрі маркетингу, менеджменту та підприємництва відбувся майстер-клас від практикуючого підприємця та фінансового керівника міжнародної компанії Inksystem Сергія Тендітного по темі «Створення та розрахунок підприємницької справи, вихід на зовнішні ринки».


Під час майстер-класу були висвітлені основні етапи та ризики створення власної справи та практичних аспектів ведення бізнесу в Україні. Студенти мали змогу ставити питання що до особливостей сучасного ведення підприємницької діяльності, а також обговорювали бізнес-ситуації та кейси практичного значення зі спікером.


Окрім того під час зустрічі з  керівника міжнародної компанії студенти ставили питання щодо особливостей працевлаштування та актуальних запитів від роботодавців до найманих працівників.


Таким чином зустріч студентів кафедри маркетингу, менеджменту та підприємництва з практикуючим підприємцем мала тільки навально-розвиваючих характер, але стала цікавою з точки зору актуальних питань для майбутніх фахівців.

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна