Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Вітаємо абітурієнтів 200-бальників економічного!

Щороку спільнота університету радіє досягненням абітурієнтів, адже їхня успішність та вибір Каразінського як найбажанішого місця навчання свідчить про бездоганну репутацію університету, беззаперечну довіру та впевненість у тому, що саме Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна якнайкраще впорається з відповідальною місією — підготувати студентів до майбутньої професійної діяльності.

Цьогоріч 58 осіб, які набрали максимально можливий конкурсний бал (200), обрали Каразінський першим пріоритетом, у тому числі 4 абітурієнти обрали місцем навчання економічний факультет. 

30 липня 2021 р. ректор, професор Тетяна Кагановська зустрілася з абітурієнтами 200-бальниками та їхніми батьками. 

«Для нас велика честь, що саме ви обрали наш університет. Розумію, що 200 балів — це перемога, відчуття радості та задоволення від того, що у вас це вийшло. Проте це не лише ваша перемога, але й ваших батьків, які підтримували вас та вірили у ваші сили. Це перемога ваших вчителів, тому що саме вони продемонстрували ваші можливості та допомогли вам досягнути цього результату», — привітала абітурієнтів та їхніх батьків Тетяна Євгеніївна, подякувавши за зроблений вибір та запросивши до каразінської родини.

Усі абітурієнти отримали подарунки від університету та зробили спільне пам’ятне фото.

Вітаємо наших абітурієнтів з важливим кроком у їхньому житті та пишаємося Вами!

#абітурієнт_каразінського #студент_каразінського #студент_каразіна


 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна