Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Науково-практична студентська конференція «Іноземні мови у світовому економіко-правовому просторі»

23 лютого 2019 року у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбулася VI науково-практична студентська конференція «Іноземні мови у світовому економіко-правовому просторі».

Понад 100 студентів 1-4 курсів економічного факультету та факультету міжнародних економічних відносин і туристичного бізнесу взяли участь у конференції.

Організатор конференції — кафедра ділової іноземної мови та перекладу факультету іноземних мов.

На пленарному засіданні прозвучали цікаві англомовні презентації та відбулися жваві дискусії з актуальних проблем економічного та правового життя країн світу, світової конкуренції, туристичного бізнесу, інноваційного розвитку тощо.

Студенти також дискутували щодо статусу англійської мови  у світі та кар’єрних переваг фахівців з міжнародними сертифікатами з іноземних мов.

Гості конференції – менеджер IT компанії Ганна Боярінова та засновник освітнього агентства "Stage Up" Ганна Мойсеєнко ознайомили студентів з можливостями працевлаштування та специфікою роботи фахівців із знанням іноземної мови.

За результатами конференції підготовлено Збірку наукових статей студентів «Іноземні мови у світовому економіко-правовому просторі» .

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна