Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


6 грудня 2018 р.: івент-знайомство з клубом YEP!

6 грудня 2018 р. відбулося урочисте відкриття підприємницького клубу економічного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна під егідою проекту YEP.

Захід привернув увагу викладачів та студентів факультету та Університету,  а також широкого загалу.

  

 

На презентації клубу були присутні ініціатори та представники сторін його створення − декан економічного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна Давидов Олександр Іванович, заступник декана з наукової та інноваційної діяльності Пуртов Володимир Федорович та Подкуйко Владислава, Project Coordinator команди YEP.

З вітальним словом виступив Бежко Владислав Сергійович, заступник начальника управління іміджевих проектів та інноваційного розвитку Департаменту сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, який побажав всім студентам економічного факультету бути активними, залучатися до підприємництва та розвивати у майбутньому економіку Харківського регіону зокрема та України в цілому.

 

Під час заходу Подкуйко Владиславою разом з локальною командою YEP економічного факультету були представлені основні напрями роботи клубу та розкриті можливості, які можна отримати в ньому.

 

Декан економічного факультету, Давидов Олександр Іванович, вручив від імені факультету Подкуйко Владиславі подяку «За плідну співпрацю та підтримку розвитку підприємницького клубу YEP економічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна», а також висловив та передав подяку команді YEP «За плідне співробітництво та теплі партнерські відносини з розвитку молодіжного підприємництва на економічному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна».

У кінці заходу всі охочі змогли вступити до лав підприємницького клубу економічного факультету!

 

Коротко про проект YEP.

YEP - це міжнародна мережа академічних бізнес-інкубаторів.

Цей проект розвивається в Україні при підтримці МОН України та Міністерства закордонних справ Естонії.

Місія YEP:

Розбудувати потужну екосистему для розвитку молодіжного підприємництва в Україні.

Сформувати Партнерство держави, науки, бізнесу, венчурних фондів, освіти та експертного середовища.

Впровадити навчання підприємництву у всіх університетах України.

 

У вересні 2018 р. між економічним факультетом, на чолі з деканом Давидовим О. І. та ГО «Платформа інноваційного партнерства», на чолі з Заікіним А. М., було підписано меморандум про взаєморозуміння. У рамках цієї угоди було сформовано локальну команду у складі студентів економічного факультету Борцової Ірини (гр. ЕО-11), Єфіменко Івана (гр. ЕР-12), Колісниченко Давида (ЕВ-11) та Мусатової Юліанни (гр. ЕВ-11), які займаються розвитком клубу та молодіжного підприємництва на факультеті.

Детальну інформацію про діяльність клубу, а також його майбутні заходи можна знайти у соціальних мережах та на сайті економічного факультету (econom.kharkov.ua, facebook.com/economkarazina, instagram.com/econom_fak, t.me/economkarazina), а також безпосередньо на сторінці клубу у Інстаграм @yep_khnu.

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна