Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Бліц-чемпіонат з креативного бізнесу

6 грудня 2017 року:  бліц-чемпіонат з креативного бізнесу на економічному! Економічний факультет допомагає своїм студентам будувати успішний бізнес!

З цією метою проводиться Бліц-чемпіонат економічного факультету «Мій перший стартап», де за 45 хвилин команди показали свої знання, креативність та продемонстрували власні інноваційні проекти чисельним членам журі (декану та його заступникам, завідувачам кафедр, представникам студентської наукової спільноти), які об'єктивно оцінили стартапи за критеріями: актуальність даного підприємства, підхід до вивчення проблеми, новаторство ідеї, відповідність економічним реаліям, фінансові розрахунки й ефектна презентація.

Стань успішним підприємцем, почни приймати бізнес-рішення самостійно, економічний факультет тобі допоможе!

Члени журі надали прекрасні поради для втілення студентських ідей в реальність.
У бліц-чемпіонаті з креативного бізнесу на економічному факультеті взяли участь найбільш активні студенти економічного факультету!

Всього в бліц-чемпіонаті взяло участь 9 команд по 4 студента. Команди формувалися в рандомному порядку, щоб в кожній були студенти різних спеціальностей.

 

Команди-переможці нагороджені пам'ятними призами від Студентської ради університету та факультету. 

1 місце: команда з проектом «Монетка – світлофори з цифровим екраном для безпеки пішоходів, щоб у будь-яку негоду та за будь-яких умов перехрестя добре проглядалися»


2 місце: команда з презентацією «Hurricane – компанія, що займається розробкою ігор. Новий гравець на практично вільному регіональному ринку. Невелика, але креативна команда розробників з великими амбіціями і нестримною енергією. Саме ми вдихаємо нове життя в Український геймдев!»


3 місце: команда зі стартапом «GWP (get warm profit) – відеокарти для Майнінг ефіріума, що добувають, крім монет, ще й тепло, тим самим скорочуючи собівартість майнінгу та використовуючи це альтернативне джерело опалення»

Вітаємо переможців! І бажаємо успіхів у втіленні своїх бізнес-ідей!

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна