Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


21 вересня 2017 року – студенти економічного факультету спілкувались з послом США в Україні

Університет відвідала Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович

 

Каразінський університет відвідала Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович.

У ході візиту до університету пані Йованович зустрілась із ректором, академіком Вілем Бакіровим, проректором, доцентом Антоном Пантелеймоновим, проректором, професором Заріфом Назировим, начальником відділу організації міжнародної діяльності центру міжнародного співробітництва Олександром Фадєєвим.

  

Окрім цього, Марі Йованович провела зустріч-дискусію зі студентами університету, багато з яких, зокрема, брали участь в академічних програмах, фінансованих Державним департаментом США. У ході зустрічі студенти подякували пані послу за можливість зустрічі у форматі діалогу та ставили питання, що викликали жваве обговорення та позитивну реакцію Марі Йованович, яка була приємно здивована їх змістом і загалом напрямком думок студентської молоді стосовно зовнішньої та внутрішньої політики України.

Зустріч проходила в Інформаційному центрі «Вікно в Америку» Центральної наукової бібліотеки університету, відкриття якого стало можливим завдяки фінансовій підтримці Державного департаменту США. Каразінський університет підтримує тісні двосторонні академічні відносини зі Сполученими Штатами Америки. Зокрема нещодавно саме за підтримки посольства США в університеті було реалізовано проект студентського інтернет-радіо ЗІР («Зовсім інше радіо»).

Студенти економічного факультету спілкувались з послом США в Україні на актуальні теми сьогодення в економіці, політиці та міжнародних відносинах.  Обговорювались також існуючі можливості участі студентів у міжнародних навчальних та наукових програмах. 

  

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна