Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


29 травня 2017 року: зустріч з Нобелівським лауреатом з економіки В. Смітом

29 травня 2017 року Каразінський університет відвідає лауреат Нобелівської премії у галузі економіки (2002) Вернон Ломакс Сміт, який є фундатором експериментальної економіки, професором Школи бізнесу та економіки імені Джорджа Л. Аргірос при Університеті Чепмен та Школи права в Оранж (Каліфорнія, США), почесним членом Американської економічної асоціації, членом Національної Академії Наук США, почесним членом відомих наукових організацій: Економетричної спільноти (Econometric Society), Американської асоціації сприяння розвитку науки (American Association for the Advancement of Science), Американської академії мистецтв і наук (American Academy of Arts and Sciences), лауреатом премії Адама Сміта (1995).

Вернон Сміт прочитає лекцію з актуальних питань сучасної економічної науки — запрошуємо долучитися до заходу студентів, аспірантів, викладачів та науковців Каразінського університету.

Лекція читатиметься англійською мовою без перекладу, питання можна буде ставити англійською або українською мовами, за необхідності забезпечуватиметься їх переклад.

Реєстрація: з 9:45 до 10:15

Початок лекції: о 10:15

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала

Вхід вільний. Запрошуються всі бажаючі.

Доктор економіки Вернон Ломакс Сміт – видатний американський вчений, професор економіки і права в Економічному Науковому Інституті університету імені Чепмана. Він є фундатором новітнього напрямку в економічній науці, став одним із засновників експериментальної економіки. За видатні досягнення у галузі застосування експериментальних методів до аналізу економічних явищ він був удостоєний Нобелівської премії з економіки у 2002 році.

Вернон Сміт є також одержувачем премії імені Адама Сміта, почесним членом вагомих наукових організацій, таких як Американська економічна асоціація,  Національна Академія Наук Америки. Доктор Сміт є одним з кращих економістів світу згідно з міжнародним рейтингом IDEAS. Його внесок не обмежується лише теоретичними роботами, він яскраво проявив себе як економіст, який втілює свої ідеї в дослідження прикладних економічних проблем.

Вернон Сміт працював у якості консультанта з питань приватизації електроенергії в Австралії та Новій Зеландії, брав участь в обґрунтуванні процесів дерегулювання енергетичного ринку в Сполучених Штатах Америки. Результати його прикладних досліджень були представлені в популярних засобах масової інформації, у тому числі Wall Street Journal, New York Times, Forbes, Financial Times, і багато інших. Усього, професор Вернон Сміт є автором та співавтором понад 300 статей і книг з теорії капіталу, фінансів, економіки природних ресурсів та експериментальної економіки. 

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна