Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Зустрічі студентів економічного з представниками провідних компаній України та світу – 2016

21 квітня 2016 року, у рамках Тижня кар'єри «Karazincareerweek», та 27 жовтня 2016 року, у рамках фестиваля «Старт кар’єри», на економічному факультеті відбулися зустрічі з представниками провідних компаній України та світу.

Другий рік проводиться цей чудовий захід і кожен раз студенти дізнаються все більше нового, про те якими знаннями і навичками необхідно володіти для того, щоб успішно закінчити університет і отримати хорошу роботу, вони знайомляться з різноманітними вакансіями і стажуванням.

В цьому році було організовано 2 секції:

Перша називалася «Financialand IT sector», в ній виступали такі компанії, як: Студія «ТурумБурум», Magecom, PwC, ПриватБанк, Банк «Михайлівський», Банк «Грант», Dogma, Eurolive, KPMG.

Друга секція - «Service&Sales»: Харківський обласний центр зайнятості, ТРЦ «Французький бульвар», Фітнес-клуб Малібу, Інженерне бюро Франке Інтернешенал, MyCoffee - мережа кав'ярень, SUN InBev Україна, Фітнес-клуб TETRA, GLOBALBILGI, Філіп Моріс Україна.

Після секцій студенти відвідали майстер-клас від юридичної компанії ILF на тему "Вимоги сучасного роботодавця до випускників" і пройшли співбесіду в PricewaterhouseCoopers.

Це дуже цікавий і корисний захід, економічний факультет планує продовжувати цю традицію!

 

27 жовтня 2016 року, у рамках фестиваля «Старт кар’єри», на економічному факультеті виступали такі компанії, як: Харківський обласний центр зайнятості, ZOON3000, Soft Serve, JTI Ukraine, Land star, ПриватБанк, УкрСиббанк, «Service & Sales»: Fresh Line, Новый стиль, Хладопром, New Tone, Irbis, Мамин дом, SUN InBev Україна, компанія з організації квестів "The Key"

 

Юлія Валеріївна, представник Харківського обласного центру зайнятості.

Переможець вікторини та подарунок від партнера 
«Книжковий Клуб« Клуб Сімейного Дозвілля»

Євгенія Невідома JTI-менеджер IT-компанії "Softserve"

 

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна