Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


СТУДЕНТИ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТСЬКИХ ОЛІМПІАД

Студент 4 курсу кафедри фінансів, банківської справи та страхування Носенко Дмитро посів 3 місце в олімпіаді з Трансфертного ціноутворення KPMG в Україні!

Вітаємо з перемогою та зичимо подальшого професійного росту, цікавих подій та нових перемог! Пишаємося своїми талановитими студентами!

 

Вітаємо з перемогою в другому турі у Всеукраїнській студентській олімпіаді з економічної кібернетики студента кафедри економічної кібернетики Томіловича Олексія! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, завжди рухатися вперед та підкорювати нові вершини!

  

Вітаємо з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з маркетингу студентку 4 курсу кафедри маркетингу та менеджменту ЗЕД Мєшкову Віталіну Валеріївну! Бажаємо нових творчих пошуків і знахідок, невичерпної енергії, наснаги та вагомих успіхів!

  

Вітаємо з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з інвестування студента 3 курсу кафедри фінансів та кредиту Носенко Дмитра! Пишаємося своїми талановитими студентами і бажаємо сил та натхнення для нових перемог!

  

 20-22 квітня 2016 року на базі Львівського інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» проходив ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економічна кібернетика».

За результатами олімпіади перемогу здобув студент кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Гадецький Вадим Вадимович.

Щиро вітаємо Вадима, бажаємо творчої наснаги та подальших успіхів на науковій ниві!

 

19-21 квітня 2016 року на базі Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатика».

За підсумками олімпіади переможцям став студент кафедри фінансів і кредитуХарківського національного університету імені В.Н. Каразіна Андрющенко Владислав Володимирович.

Вітаємо Владислава з перемогою та бажаємо подальших успіхів у науковому пошуку!

 

12-15 квітня 2016 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченкапроходив ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія».

Перемогу на олімпіаді виборола Свічкар Анна Володимирівна – студентка кафедри економічної теорії та економічних методів управління Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Вітаємо Анну та бажаємо подальших блискучих перемог! 

 

 

Правління Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених економічного факультету

 

 

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна