Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


85-річчя від дня народження І.В. Семеняк

 

Семеняк Інна Володимирівна доктор економічних наук, професор,
завідуюча кафедрою маркетингу
 у період 1998-2011 рр економічного факультету
Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.
  

 

Семеняк Інна Володимирівна, – народилася 25 грудня 1935 року у м. Житомир,  доктор економічних наук, професор, завідуюча кафедрою маркетингу (перейменована у 2003 році та на цей час має назву «кафедра маркетингу та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності») у період 1998-2011 рр економічного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.

Закінчила економічний факультет Харківського державного університету в 1958 році. До 1968 року працювала економістом на Харківському авіаційному заводі і Харківському турбинному заводі з 1968 по 1972 рік  викладач Харківського інженерно-економічного інституту. З 1970 року  викладач-сумісник економічного факультету Харківського державного університету, із 1972 року штатний викладач економічного факультету ХДУ. Пройшла шлях від аспірантури під науковим керівництвом проф. Е.Лібермана (1970-1973) до захисту дисертації доктора економічних наук (1988 р.) і професора кафедри статистики й обліку (1990 р.). Обгрунтувала необхідність і сформувала науковий колектив кафедри маркетингу і з 1998 р. очолила цю кафедру.

Наукові дослідження присвячені вирішенню методологічних і методичних питань інформаційно-аналітичного забезпечення стратегічного і тактичного управління економікою. Керівник наукової школи соціально-етичного маркетингу Харківського національного університету в рамках якої в період із 1991 до 2008 р. підготовлено 12 кандидатів економічних наук. Сформувала і перетворюється в життя інноваційну модель підготування компетентних професіоналів в області маркетингу, ефективності підприємництва і раціоналізації виробництва. Керівник виконаних за планом Міністерства найважливіших НДР (2002-2011 рр), у т.ч. по кафедрі маркетингу: «Стратегічний маркетинг в умовах трансформації ринкових відносин»«Методологічне обгрунтування стратегічного маркетингу організацій в умовах ринкових трансформацій» та інш. 

Член Рад по захисту докторських і кандидатських дисертацій (м.Київ і м.Харків).
Опублікувала більше ста наукових праць.
Відзначена нагородою Відмінник освіти України.

 

 Семеняк Інна Володимирівна

 

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна