Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Благодійний Бал-маскарад «За мир»

21 жовтня 2015 року відбувся довгоочікуваний Благодійний Бал-маскарад «За мир». Студентки 4 курсу економічного факультет у кафедри маркетингу та менеджменту ЗЕД ХНУ імені Каразіна , – Хлиніна Валерія, Черненкко Валерія та Рибалко Ангеліна , – взяли у ньому участь і отримали неймовірні враження. 
Хлиніна Валерія та Черненко Валерія вперше брали участь у цьому заході і не пошкодували.
«Бал для мене став дуже яскравою подією, – ділиться Черненко Валерія, – репетиції, нові знайомства, виступ перед гостями, вдихнули в мене нові фарби життя, залишивши найчудовіші, щирі і радісні емоції і спогади!» . 
«Сама ідея Бала шикарна! Я вважаю, що кожна молода людина і юна дама повинна взяти участь у такому заході хоч раз в житті, впевнена, Вам дуже сподобається, як сподобалося імені!» – розповідає Валерія Хлиніна.
Рибалко Ангеліна не вперше бере участь у таких заходах, але цього разу вона була одним з організаторів Бал у в ХНУ імені Каразіна. І впоралася зі своєю роллю на всі 100%. «Студенти , беріть участь у таких заходах, поки є можливість! , – каже Рибалко Ангеліна як досвідчена учасниця , – Хоч у цьому році я і не танцювала, але побачивши поставлені танці, я знову загорілася вальсувати. Це незабутньо! Завдяки наполегливим тренуванням, в найкоротші терміни був поставлений просто чарівний вальс і наш У ніверситет знову став лідером!!!» .


 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна