Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


5 листопада відбувся кар’єрний захід «Старт кар’єри в економіці»

5 листопада за ініціативи Центру працевлаштування студентів та випускників університету й адміністрації економічного факультету відбувся кар’єрний захід «Старт кар’єри в економіці». Генеральний партнер заходу — ПАТ «ПриватБанк». У ньому взяли участь понад 300 наших студентів різних курсів та спеціальностей, майбутніх економістів.

  

Суть цього заходу полягала в тому, що всі докладчики були розподілені на три основні секції в яких виступали представники різних успішних компаній-роботодавців, в тому числі колишні студенти факультета, а зараз спеціалісти високого рівня. Вони розповіли студентам, чим займається їхня компанія та що потрібно знати та вміти, щоб досягти успіху і як вони це зробили.

Почалося все з напутнього слова директора Центру працевлаштування студентів та випускників Дмитра Лобанова та заступника декана економічного факультету Дмитра Мангушева.

Перша секція була Старт кар'єри в продажах. Її відвідали представники таких компаній: Procter & Gamble, SunInBev Україна, Філіп Моріс Україна, AndiGroup.

  

Друга секція Старт кар'єри в консалтингу та бізнес-аналітиці. На цій секції були присутні компанії: PriceWaterhouseCooper, представники якої випускники економічного факультету Вихованець Максим і Стрижко Михайло; SunInBev Україна; Gameloft Україна, один з представників цієї компанії теж наш випускник Антонов Ігор.

  

Третя-Старт кар'єри в банківському та фінансових секторах. На ній були присутні: ПриватБанк, Філіп Моріс Україна, Банк "Грант", Страхова компанія "PZU".

  

Також було проведено майстер-клас зі складання резюме від представників сайту rabota.kharkov.ua.

Після заходу я поспілкувалася з багатьма студентами, вони були в захваті від інформації, яку отримали. Вони дізналися чого можуть досягти навчаючись на своїх спеціальностях і практично кожен з них визначився в якій сфері він хоче працювати. Думаю, всі студенти зі мною погодяться, побільше б таких заходів!

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна