Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Видатні економісти Каразінського

     Економічна наука являє собою скарбницю знань і досвіду ведення суспільного господарства, накопичену протягом тисячоліть. Вона вважається головним здобутком людей, кінцевим результатом наукового шляху окремих особистостей, усіх  рівнів соціальних угруповань людей та, врешті-решт, усього людства в цілому. 

Харківський університет, заснований у 1804 році, а на той час це був єдиний і перший університет на території сучасної України, має славетну історію, довгий та складний шлях розвитку, здійснивши вагомий внесок в історію науки, вищої освіти та культури. З іменами його вихованців та професорів пов'язане формування фундаментальних наукових ідей, наукових напрямків і шкіл. Це повністю стосується й однієї з ланок наукового знання – економічної наукияка в Харківському університеті знайшла своє чільне місце.

Неоціненна роль університетської освіти, роль університетів, особливо класичного типу, проявляється саме у відтворенні фахівців, здатних критично мислити та створювати власні наукові гіпотези та розробки.

(проф., д.е.н. В.В. Глущенко)
 
 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна