Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Відбулися національні змагання Enactus

9 липня 2015 року в Києві відбулися національні змагання Enactus, на якому команда Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна у складі студентів економічного факультету (Урсалов Євген, Мовсісян Мері, Молодцова Аніта, Кішкар Артем, Бондаренко Анастасія) вийшла у фінал та здобула бронзовий кубок. Команда презентувала 3 проекти, спрямовані на покращення економічних, екологічних та соціальних факторів. 

Зокрема, перший проект, – чемпіонат з практичного менеджменту під назвою «SPM Challenge», – є освітнім та має на меті досягнення практичних результатів серед студентів ВНЗ Харкова.

Другий проект, – «Ковчег», – дозволяє перенести харківські притулки для тварин в онлайн-мережу, тим самим привертаючи увагу до проблем сучасного суспільства та відкриваючи широкі можливості для захисників чотирилапих друзів.

Третій проект, – «ТеплON», – передбачає створення сонячних колекторів, які при мінімальних затратах переробляють сонячну енергію у тепло за рахунок елементів вторинного виробництва, а також розробку навчальних курсів з виготовлення та експлуатації таких колекторів.

Скориставшись можливістю, наші студенти запросили суддів, керівників крупних міжнародних корпорацій прийняти участь у реалізації їх подальших проектів, на що отримали позитивні відповіді.

За доволі короткий строк команда показала вражаючі результати. Економічний факультет ХНУ імені В.Н. Каразіна пишається своїми студентами та бажає їм досягти ще більших успіхів у наступних бізнес-змаганнях! 

 

 

 

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна