Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Конкурс "Karazina Karaoke Kingz 2015"

30.04.2015г. відбувся довго жодній фінал 4 сезону конкурсу "Karazina Karaoke Kingz". У цьому конкурсі взяли участь багато хлопців та дівчат нашого університету з різних факультетів, але до фіналу потрапили тільки найкращі. Приголомшлива атмосфера та незабутні враження отримали всі учасники конкурсу.
Честь економічного факультету у фінал захищали дві дівчини першокурсниці спеціальністю «Фінанси і кредит»: Розалі Номбре, Сергієнко Анна.

Розалі Номбре 

 

 

Анна Сергієнко 

Дівчата показали себе дуже гідно. Виконали складні і прекрасні пісні і тому їх можна привітати, Розалі з першим зайнятим місцем, а Анну - з другим.

Розалі: «Я дуже рада, що змогла взяти участь у Каразіна Караоке Кінгз. Спасибі величезне студраді за організацію, окреме спасибі Марії Свіденской та Андрію Лавреновічу (куди без нього :). Ще хотілося б подякувати працівникам Караоке залу клубу «Місто» за теплий прийом. Було хвилююче і одночасно легко виступати. Приємним завершенням стала моя перемога, яка, безумовно, порадувала мене не тільки почесним званням переможця Караоке Кінгз 2015, але і гідними уваги подарунками.»

     

Анна: «Взагалі описати в 3-х словах ті емоції і відчуття нереально! Це було, як маленьке казкове життя! Я дуже вдячна всім організаторам, учасникам, ведучому і суддям за відмінні спогади! Сподіваюся, що це не останній сезон і багато хто зможе ще побувати в цій казці!»

 

 


 

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна