Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Конкурс "Містер Універ 2015"

 

26 березня 2015р. відбувся грандіозний конкурс "МІСТЕР УНІВЕР 2015". 19 талановитих і харизматичних хлопців Кращого УНІВЕРСИТЕТУ боролися за це звання. Хтось рвав на сцені футболку, а хтось дівочі серця.
Честь нашого улюбленого факультету відстоював студент 3 курсу, спеціальності «Міжнародна Економіка» Владислав Орлов. Його можна привітати з почесно зайнятим місцем Першого Віце-Містера університету.
На конкурсі Владислав продемонстрував один із своїх талантів - гра на скрипці.  

   Владислав: «Прекрасний конкурс, де можна розкріпачитися і поспілкуватися з представниками інших факультетів і чудово провести час. Коли ти виходиш на сцену "Містер Універ" - це непередавані відчуття, неймовірний драйв, енергетика, фантастика, і хоч я дуже багато разів виступав на різних сценах (і навіть у Німеччині, Франції та Чехії), таких емоцій я ще не відчував. До речі, на інтерв'ю перед конкурсом запитували, чого не вистачає цьому конкурсу, я розгубився і не відповів, а зараз подумав і вважаю, що не вистачає інтелектуального конкурсу, однозначно! Адже розум і винахідливість завжди в тренді і навіть Шерлок казав, що розум - це сексуально. Я не шкодую, що прийняв тут участь, це безцінний досвід.»

«Nirvana - Smells like teen spirit у виконанні Владислава була просто незабутньою!»

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна