Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ КАНАДИ

20 травня 2015 року на економічному факультеті Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна за ініціативою д.е.н., професора кафедри економіки та менеджменту Родченка В.Б. та к.е.н., доцента кафедри економічної теорії та економічних методів управління Квітки А.В. відбулася презентація освітніх програм у Канаді.

Спікер заходу – Тарас Паславський, директор з міжнародних відносин консалтингової фірми у галузі міжнародної освіти «Providence Group» –розповів студентам про особливості канадської системи вищої освіти, діючі однорічні післядипломніпрограми навчання у провідних вищих навчальних закладах та можливості подальшого працевлаштування у компаніях Канади.

По завершенню студенти отримали професійні відповіді на питання, які їх зацікавили, та поради щодо доцільності вибору вищого навчального закладу з різних спеціальностей.

Презентація Тараса Паславського викликала неабиякий інтерес у студентства, що додає оптимізму перспективам налагодження у майбутньому тісного співробітництва на освітній ниві між економічним факультетом Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та вищими навчальними закладами Канади.

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна