Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Конкурс «Красуня університету–2015»

У Каразінському університеті 2 квітня 2015 за підтримки Профспілки студентів, аспірантів і докторантів, і Студентської ради відбувся традиційний конкурс «Красуня університету-2015», який цього року відзначив свій 15-річний ювілей. 

У цьому конкурсі взяли участь 19 прекрасних дівчат. Красуні не тільки радували око своєю красою, але й вразили романтичними, енергійними і навіть комедійними виступами, чуттєвим виконанням ліричних пісень, запальними рок-композиціями, танцями в різних жанрах - від бальних та народних до контемпа та хіп-хопу, здивували присутніх театралізованими виставами з елементами маскараду і гімнастики. Представницею економічного факультету була студентка 3 курсу спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Вікторія Марченко.

 

Вікторія виконала чудову пісню Crazy in Love, яка зачепила всіх присутніх на цьому конкурсі. Наша прекрасна учасниця стала переможницею в номінації «Міс чарівна усмішка».

       

 

 

Вікторія: «Це мій перший конкурс краси, в якому я брала участь. Я думала, що буде дуже важко, але мене підтримували друзі та батьки. А сам процес підготовки був захоплюючим і дуже затягував. Боялася не знайти спільну мову з конкурсантками, але дівчата виявилися милими і доброзичливими і зв'язок з ними ми досі підтримуємо.Ці два місяці пролетіли непомітно для мене, оскільки я готувалася безпосередньо до конкурсу, завдяки якому я стала впевненішою в собі, навчилася сприймати критику на свою адресу і правильно на неї реагувати. Хочу висловити окрему подяку організаторам цього конкурсу, а дівчаткам, які будуть брати участь у наступних конкурсах, хочу побажати терпіння, впевненості в собі і побільше сміливості.»

«Моя підтримка була найкраща !!! Спасибі Вам всім!»

 

                    

 


 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна