Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Міжнародні зв’язки

Кафедра маркетингу, менеджменту та підприємництва значну увагу приділяє міжнародній співпраці у галузі підготовки наукових кадрів, підтримує міжнародні зв’язки із закордонними партнерами.

 Запрошуємо на сайт кафедриhttps://karazinmmved.wixsite.com/mmzed

       

  Презентація звіту завідувача кафедри за 2016-21 рр
  Презентація програми розвитку кафедри на 2021-26 рр

 

НАВЧАННЯ У ЛОДЗІНСЬКОМУ КЛАСИЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ  (ПОЛЬЩА)                                                                                                                                        

 

У другому семестрі 2018-2019 н.р. студенти 3 року навчання економічного факультету Каразінського можуть взяти участь у програмі Mobility Direct економіко-соціологічного факультету Лодзінського класичного університету (Польща). Програма передбачає навчання у Польщі протягом семестру англійською мовою. За детальнішою інформацією звертатися до координатора програми від факультету, керівника Українсько-Польського академічного центру науки та культури  Т.В. Біткової: тел. 0509649281; e-mail: poland@karazin.ua

 

СТАЖУВАННЯ  В  УНІВЕРСИТЕТІ  БАРСЕЛОНИ (ІСПАНІЯ)                                                                                                                               

 

 

Університет Барселони в рамках проекту Erasmus + (KA107) 2016-1-ES01-KA107-023474 запрошує студентів та співробітників Університету Каразіна на стажування протягом весняного семестру 2018 року. З питань участі в програмі звертайтесь до Меркулової Тамари Вікторівни (tamara.merkulova at karazin.ua) 

Докладніше...

Інформація про міжнародні програми для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників

       Відділом міжнародних програм та академічної мобільності Центру міжнародного співробітництва Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна надано 54 випуск інформаційного бюлетеню щодо актуальних міжнародних програм, стипендій та стажувань в Австралії, Великобританії, Італії, Німеччині, Польщі, Румунії, Словаччині, США, Угорщині та Чехії для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників.

Контактна інформація

Відділ міжнародних програм та академічної мобільності,

майдан Свободи, 6, кімната 400

Телефон: +380 (57) 705-09-54

Стипендіальна програма освітнього проекту «Всесвітні студії»

  

Фонд Віктора Пінчука запрошує до участі у щорічній стипендіальній програмі освітнього проекту «Всесвітні студії», що пропонує підтримку української молоді для отримання магістерського ступеня у найкращих університетах світу за напрямами: аграрні науки, аерокосмічна інженерія, альтернативна енергетика, державне управління, екологія та охорона навколишнього середовища, публічне право.

Долучитися до конкурсу можуть громадяни України віком до 35 років (на момент вступу до закордонного університету), які мають щонайменше ступінь бакалавра та зараховані до складу студентів магістерської програми закордонного університету. Отримувачі грантів мають після завершення навчання повернутися в Україну для роботи за фахом протягом 5 років.

Більшість грантів покриватиме до 60% необхідної суми, але не більш ніж 50 000 доларів США за весь навчальний період (1–2 роки).

Подання заявок: до 15 травня 2021 року.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті.

 

 

Договір з Політехнічним університетом Лодзі

(Республіка Польща)

Одним із найцікавіших договорів економічного факультету Харківського національного університету із Політехнічним університетом Лодзі є двосторонній «Договір про реалізацію спільної програми освіти бакалаврів». Результатом реалізації спільної програми навчання бакалаврів стане отримання студентами ХНУ та ПУЛ, які пройшли курс навчання, освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» за напрямом підготовки «Менеджмент» в обох ВНЗ.

 


Стажування у Франції, Університет Ніцца Софія Антиполіс

Студенти кафедри маркетингу та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності економічного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна з 2011 року мали змогу пройти стажування у Франції, Університет Ніцца Софія Антиполіс.

 

Також у ХНУ імені В. Н. Каразіна діють центри міжнародного співробітництва:

1.     Інститут Конфуція 

сприяє зростанню розуміння Китаю та китайської культури в усьому світі, розвиває дружні взаємини Китаю з іншими країнами, зокрема з України. Навчання в Інститутах Конфуція буде орієнтовано на специфіку співпраці з Китаєм  http://confucius.univer.kharkov.ua/

 

2.     Українсько-німецький академічний центр

сприяє популяризації німецької культури в Україні, поглибленню мови підготовки студентів та співробітників університету, а також зацікавлених представників академічних кіл м. Харкова для подальшої реалізації спільних проектів з німецькими партнерами.

 

 

 3.     Українсько-польський центр науки та культури

Встановлення і розвитку плідних академічних зв’язків університету з науково-освітніми та культурними закладами Республіки Польщі 

http://upc.univer.kharkov.ua/ 

 

4.     Індійський академічний центр

Сприяє встановленню і розвитку плідних академічних зв’язків з науково-освітніми, бізнесовими та культурними закладами Індії та країн Азії.

 

5.     Українсько-африканський академічний центр

 

встановлення і розвиток плідних академічних зв’язків Університету з науково-освітніми, бізнесовими та культурними закладами країн Африки

 

 

6.    Українсько-Ізраїльський Академічний центр

займається популяризацією ізраїльської культури в м. Харкові, просуванням українсько-ізраїльських освітніх програм, реалізацією двосторонніх проектів в галузі академічних обмінів та наукових досліджень.

 

 

 

 

 

 

 

 
 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна