Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


СТАНДАРТИЗОВАНЕ ТЕСТУВАННЯ BLOOMBERG APTITUDE TEST

12 вересня 2013 року на економічному факультеті Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна відбулася презентація стандартизованого міжнародного тестування з фінансів  The Bloomberg Assessment Test (BAT-тест), розробленого Bloomberg Institute.

Тестування ВАТ – це анонімний спосіб перевірити свої кар’єрні здібності та отримати експертну оцінку Ваших шансів на гідне працевлаштування.  По завершенню тестування ВАТ-профайл кожного вноситься до бази пошуку талантів Bloomberg Institute Talent Search – інструменту, за допомогою якого працедавці та рекрутери можуть підбирати потенціальних співробітників для подальшого працевлаштування у сфері фінансів.

А 16 листопада 2013 року 14 студентів економічного факультету ХНУ ім. В.Н. Каразіна, які прагнуть побудувати успішну кар’єру на фінансовій ниві, використали свій шанс та пройшли безкоштовне он-лайн ВАТ-тестування англійською мовою. Це дало їм змогу визначити свої сильні професійні якості, які могли б зацікавити працедавців під час співбесіди, отримати експертний відгук з приводу кар’єри у сфері фінансів, прорекламувати себе працедавцям з усього світу, покращити своє резюме.


 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна