Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


ВСЕУРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗІ СТРАТЕГІЧНОГО МЕЕНЕДЖМЕНТУ «GMCj»

З 18 жовтня по 29 листопада 2013 року проходив Всеукраїнський чемпіонат зі стратегічно менеджменту «GMCj», у якому прийняло участь 512 команд зі всієї України, завданням яких було провести аналіз фінансового стану віртуальної компанії, її виробничих потужностей, позиції на ринку та потенціалу розвитку, а також розробити стратегію для успішного функціонування компанії та отримати максимальну ціну акції. 

У першому турі змагання з 18 жовтня по 5 листопада 2013 року прийняло участь 16 команд студентів економічного факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, 7 серед яких успішно пройшли             у другий тур. Команда «Prosperity», капітаном якої була Гарбузова Олександра, студентка другого курсу спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» економічного факультету ХНУ ім. В.Н. Каразіна, увійшла до фіналу чемпіонату (ТОП-8 команд України) та відвідала Національний Коктейль змагання у Києві.

Загалом жорстка конкуренція та боротьба за споживача не тільки загартували студентів-учасників чемпіонату «GMCj» та допомогли відчути реалії справжнього бізнесу, але й сприяли отриманню досвіду управління великою компанією, гравця на міжнародному ринку.


 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна