Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Економічний факультет ХНУ відсвяткував свій 80-річний ювілей!

1 листопада 2013 року відбулося святкування 80-річчя економічного факультету Харківського національного університету імені В.Н Каразіна в актовій залі головного корпусу університету. В фойє актової зали була організована фотовиставка про життя економічного факультету за 80 років, виставка праць вчених факультету, виставка досягнень студентів факультету в галузі науки, культури та спорту (дипломи, грамоти, подяки, кубки), виставка плакатів з поздоровленнями ті привітаннями студентів економічного факультету з нагоди його ювілею. Всім видавався святковий випуск газети «Харківський університет», присвячений 80-річчю економічного факультету. Теплу та душевну обстановку свята створювали звуки струнного оркестру в фойє актової зали.


На святі виступили ректор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, академік Національної академії наук України, В.С. Бакіров;


декан економічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна О.І. Давидов;


декан економічного факультету Київського національного університету імені Т.Г. Шевченко, член-кореспондент Національної академії наук України, В.Д. Базилевич;

проректор з науково-педагогічної роботи Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, О.Г. Зима;

завідуючий кафедрою економічної теорії та економічних методів управління Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, член-кореспондент Національної академії наук України А.А. Гриценко;

начальник управління Національного банка України в Харківській області, випускник економічного факультету, В.В. Качук;

декан факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна В.І. Сидоров.


Виступаючі відзначали більш ніж 200-річні традиції економічної науки та освіти в Харківському класичному університеті; згадували видатних вчених-економистів університету (М.І. Туган-Барановського, Є.Г. Лібермана, О.М. Румянцева та багатьох інших); говорили про багатий історичний шлях економічного факультету, про його прихильність за всі роки існування ідеалам свободи наукового мислення та творчого педагогічного пошуку, про відомі в Україні та за кордоном наукові школи на факультеті, про гордість факультету – його випускників; бажали економічному факультету оптимізму, впевненості в майбутньому, не зупинятися на досягнутому, наполегливо йти вперед – до вершин економічної науки та освіти.

В адресу ректора університету В.С. Бакірова , декана економічного факультету О.І. Давидова та колективу факультету надійшли поздоровлення та привітання з нагоди 80-річного ювілею економічного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна від випускника факультету, віце-президента Національної академії наук України, директора ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», академіка НАН України В.М. Гейця; ректора Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, В.С. Пономаренко; директора Центру суспільних наук при Московському державному університеті імені М.В. Ломоносова, президента Академії філософії господарства, заслуженого діяча науки Російської Федерації, Ю.М. Осипова; проректора Університету банківської справи Національного банку України, О.В. Васюренко; декана економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка С.М. Панчишина; декана факультету економічної інформатики та менеджменту Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» В.Я. Заруби.

 

Поздоровлення та привітання:
 

   

 

 

Заключною частиною свята була яскрава, видовищна концертна програма, в фіналі котрої було показано відеоролик з флеш-мобом студентів економічного факультету, що відбувся в парку імені Горького з нагоди 80-річного ювілею факультету.
Всі учасники свята отримали заряд бадьорості та гарного настрою, відчули найтепліші та добрі почуття, прилив гордості та патріотизму за економічний факультет Каразінського університету.

 

 

        

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна