Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


19-20 квітня 2013 р. на факультеті було проведено пленарне засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції

19-20 квітня 2013 р. на економічному факультеті відбулося пленарне засідання  Всеукраїнської  науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми стабілізації соціально-економічного розвитку в сучасних умовах».

Добрими словами й побажаннями плідної праці привітали учасників конференції декан економічного факультету Давидов О.І., заступник декана з наукової та інноваційної роботи Пуртов В.Ф. та Голова Ради молодих учених Кудінова М.М.

Вітальною промовою засідання розпочав голова Студентського наукового товариства економічного факультету Урсалов Є.І., зазначивши урочистість заходу, оскільки він присвячений 80-річчю заснування економічного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна.

Конференція вела роботу протягом березня-квітня 2013 року за наступними напрямками:

Секція 1. Сучасні тенденції соціально-економічного розвитку. (31 учасник)

Секція 2. Теорія та практика менеджменту: загальнодержавні, галузеві та регіональні аспекти. (50 учасників)

Секція 3. Фінансовий потенціал суб’єктів господарювання як чинник сталого розвитку ринкової економіки. (14 учасників)

Секція 4. Інституціоналізація змін глобальної господарської системи. (12 учасників)

Секція 5. Антикризові маркетингові та зовнішньоекономічні технології сучасного соціально-економічного розвитку. (60 учасників)

Секція 6. Моделювання соціально-економічних процесів: аналіз сталого розвитку. (14 учасників)

Секція 7. Проблеми теорії та практики економічної статистики в умовах інтеграційних економічних процесів в Україні (23 учасника)

Секція 8. Сучасні проблеми обліку та аудиту в Україні.Інтерактивні моделі соціально-економічного розвитку. (14 учасників)

 

Загалом в роботі конференції прийняли участь 233 учасника з вищих навчальних закладів Харкова та України. Серед них студенти та аспіранти  Бєлгородського державного науково-дослідного університету, Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Луганського національного аграрного університету, Запорізького національного університету, ДВНЗ «Українська академія банківської справи Національного банку України», Вінницького національного технічного університету, Київського національного торговельно-економічного університету, Харківської національної академії міського господарства, Харківського національного автодорожнього університету та ін.

По результатам роботи конференції учасники з найкращими доповідями були нагороджені Дипломами за актуальність, глибину дослідження та новизну у висвітленні наукової проблеми, а також заохочувальними подарунками.

Тези доповідей були опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

Висловлюємо подяку оргкомітету за організацію та проведення конференції та учасникам за високий рівень підготовки та бажаємо подальших творчих успіхів!

 

 


 

 

 

 

 


 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна