Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Економічний факультет ХНУ розвиває міжнародну співпрацю у сфері класичної університетської освіти

12-14 березня 2013 року на базі економічного факультету Московського державного університету імені М. В. Ломоносова пройшло чергове засідання Науково-методичної ради з економіки Навчально-методичного об’єднання з класичної університетської освіти, яке було присвячено обговоренню проблем та напрямків розвитку університетської економічної освіти.

На засіданні Науково-методичної ради з економіки Навчально-методичного об’єднання з класичної університетської освіти були присутні декани економічних факультетів, завідувачі кафедр, провідні вчені з університетів Росії, України, Білорусії, Латвії та інших країн.

Від економічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна у заході приймали участь декан економічного факультету доц. О. І. Давидов, завідувач кафедри економічної теорії та економічних методів управління, член-кореспондент НАН України А. А. Гриценко.

Особливий інтерес учасників засідання викликала доповідь в. о. декана   економічного факультету МДУ імені М. В. Ломоносова О. О. Аузана, що була присвячена стратегії розвитку економічного факультету МДУ імені М. В. Ломоносова до 2020 року.

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна