Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Досягнення здобувачів вищої освіти

20.04.2024

 

Шептуха Діана, здобувач спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» з 15.04-17.04.2024 р. прийняла участь у TAX школі. Організатором заходу PWC SDC було створено низку професійних завдань для проєктів у Центральній та Східній Європі (СEE): Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина, Румунія, балканські та балтійські країни.

За тиждень навчання, в якому поєдналися тренінги з hard й soft скілів, дізналася про: інструменти для автоматизації процесів у сфері цифрового оподаткування; оволоділа майстерністю управління часом; набралася практичного навику створення документу до подачі декларації ПДВ, публічні закупівлі в Україні, практичні аспекти трансфертного ціноутворення.

Практичний інтерес покладено у поєднання управлінських інструментів впливу на колектив та ефективність роботи в команді, розвитку особистості через коучинг. За результатами навчання було видано серифікат.

 

20.04.2023

 

За рекомендацією куратора гр. ЕЛ-31 доц. Крикун Ольги Олександрівни здобувачі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Балабай Дарія Русланівна і Коваленко Анастасія Олександрівна з 27.03.2023 р. по 04.04.2023 р. проходили онлайн-тренінги, що складалися з 15 zoom-конференцій на різні економічні теми. Організатором даного заходу UGEN — це HR-бренд агенція, яка допомагає молоді у працевлаштуванні, а компаніям — у пошуках нових спеціалізованих кадрів. Агенцією були залучені компанії-роботодавці (партнери заходу): PwC, ПриватБанк, Deloitte, EY, ProСredit Bank, Національний Банк України, KPMG.

В рамках програми були проведені вебінари за темами: ПриватБанк з темою: “Психологічна підготовка до співбесіди”; Baker Tilly з темою: “Випробувальний термін або час для того, щоб стати єдиним цілим зі своєю командою. Як мінімізувати стрес під час onboarding?”; ProCredit Bank з темою: “Розвиток в компанії”; PwC з темою: “TOP-3 Red Flags for employers and candidates”; EY Ukraine з темою: “Кар’єра у EY Ukraine: як отримати від роботи максимум?”; KPMG з темою: «Можливості працевлаштування в компанії KPMG в Україні”; Deloitte з темою: “Приймати офер чи не приймати – ось у чому питання?”; Національний банк України з темою: “Роль наставництва в побудові кар’єри”.

Проведені вебінари супроводжувалися практичною складовою різних компаній у формі тренінгів: PwC “Accounting for startup”; Делойт з темою: “Фінансова звітність: як її читати та бачити ризики?”; EY: “Обробка даних за допомогою Power BI”; Національного Банку України з темою: “Стратегічний та проектний менеджмент”; ProCredit Bank з темою: “Оцінка кредитоспроможності підприємства”; Baker Tilly з темою: “Фінансова звітність: як підготувати та проаналізувати?”; KPMG з темою: “Excel: tips&Tricks”.

Набутий багаж пройденої практики дозволив дівчатам отримати багато нових та цікавих знань, що допоможуть з вибором і отримання успіху в співбесідах та майбутній кар’єрі.

За результатами Балабай Д. Р. і Коваленко А.О. отримали сертифікати за участь в онлайн-тренінгу на кар’єрному шляху економіста.

 


 

Переможець Чемпіанату світу Berlin Ball 2022

Катерина Синенко здобувач вищої освіти групи ЕН-11 здобула І місце у Чемпіонаті Світу Berlin Ball 2022 WDO World Championship.

Пишаємося нашою студенткою!


 

 

 16.11.2022

 Активні студенти

Марко Зеленський здобувач вищої освіти групи ЕЛ-21 - голова профспілкової організації студентів економічного факультету Університету.

Марк є активним учасником молодіжних ініціатив та приймав участь у громадському форумі «Молодь говорить». Марк зазначає, що його надихають круті спікери, які діляться власним досвідом, стимулюють молодь до розвитку.

 

  Марк ділиться своїми спогадами: «Мер найкращого міста І. Терехов привітав усе молоде покоління талановитих, умотивованих та амбітних молодих людей, що створюють майбутнє нашої держави. Це один із небагатьох заходів, що по-справжньому створює атмосферу віри в українську молодь та створює умови для її саморозвитку».

28.10.2022

 

Участь у міжнародній програмі в Варшаві

Здобувач вищої освіти групи ЕЛ-41 Холоша Руслана навчається у Варшавському університеті (The University of Warsaw) у Варшаві (Польща).

Вивчає такі дисципліни, як “Corporate finances”, «Global economic environment and perspectives: the economics of money and banking”, “International business environment in EU“, “Methodology of economics and other human sciences » та “Intercultural communication”.

Руслана зазначає, що навчання дуже інтенсивне, багато практичних занять, усі вони проходять у стінах університету, “face to face”. Вона навчається зі студентами з різних країн, різних спеціальностей, програм, та віку. Це дуже цінний досвід, адже «…я не тільки набуваю нових знань, але й перебуваю у інтернаціональному середовищі, де мені значно легше практикувати англійську мову. В університеті викладають як польські викладачі, так і професори з інших країн, які приїжджаю для того, щоб поділитися з нами своїм досвідом. Так останній курс нам читала працівниця “Central Bank” зі Сполучених штатів Америки».

 

 

Своє задоволення Руслана виражає так, «Загалом я дуже рада, що маю змогу взяти участь у цьому обміні, це незабутній досвід для мене».

03.10.2022

 

Участь у міжнародній програмі в Італії

Здобувач вищої освіти групи ЕХ-31 Погасій Дар’я Андріївна з вересня 2022 року навчається за програмою міжнародної академічної мобільності в університет Бокконі, Мілан, Італія.

Дар‘я наголошує на важливості участі у програмах міжнародної мобільності, які дозволяють отримати новий, цікавий досвід, знання та познайомитися зі студентами із різних країн.

 

 

10.09.2022

 

Участь у міжнародному проекті The 18th EkSoc International Summer School

Юрченко Єлизавета пройшла підготовку у літній школі The 18th EkSoc International Summer School organised by the Faculty of Economics and Sociology, University of Lodz, Польща з 27.06.2021-08.07. 2022 р. та отримала сертифікат.

 

 

21.07.2022

 

Участь у чемпіонаті Європи

27 червня – 03 липня 2022 року в Італії (Рим) відбувся Чемпіонат Європи U 20 з греко-римської боротьби серед спортсменів до 20 років United World Wrestling (UWW). Команда України посіла III місце.

Студент гр. ЕХ-11 Гасумов Тунар – учасник Чемпіонату з греко-римської боротьби посів III місце у рейтинговому турнірі Mateo Pellicone в Римі і отримав Диплом.

 

08.07.2022

 

Участь у чемпіонаті Баварії

25.06.2022 року здобувач вищої освіти групи ЕХ-21 Рослякова Владислава здобула перемогу та стала чемпіонкою Верхньої Баварії у змаганнях з бігу з бар‘єрами у всіх вікових категоріях

 

 

26.06.2022

Участь у міжнародному проєкті International Summer School

В рамках проєкту Міжнародних літних шкіл (International Summer School) економіко-соціологічного факультету Лодзького університету з 31 січня – 11 лютого 2022 року відбулася МІЖНАРОДНА ШКОЛА ЛОДЗЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ в онлайн форматі. Лекції та тестування проводились англійською мовою.

Студентка гр. ЕН-11 Котлярова Яна – учасниця Школи, отриматла сертифікат (48 годин онлайн занять, 3 кредити ECTS).

 

 

15.02.2022Участь у різноманітних проекту з економіки

Олексій Цвинда, здобувач вищої освіти групи ЕЛ-31 приймає участь у різноманітних заходах.

Так, він був активним учасником Школи Політика від DRI. Під час проходження школи з 27 вересня 2021 по 03 жовтня 2021 р. було проведено ряд лекцій з політичного напрямку від провідних спікерів країни, в результаті ми захищали свої проєкти на які надавались гранти.

Ще один цікавий цікавий проєкт, учасником якого був Олексій -це ініціатива ВГО «Соціал-Демократична Платформа», СД Кампус «Післявоєнна відбудова України, чи є місце соціалці?!». На проєкті виступали політики України та депутати Європейського Парламенту. Ми розглядали різні аспекти розвитку України після перемоги, під кінець заходу потрібно було написати візію про розвиток соціальної політики в новій Україні.

 

Олексій наголошує, що для ініціативної молоді є багато можливостей, потрібно лише бажання. І була отримана нагорода від DRI на проведення заходу для молоді .

20 Жовтня 2021 рік

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна