Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Зустріч зі студентами Лодзинського університету

21 вересня 2012 року відбулася зустріч керівництва та студентів економічного факультету зі студентами Політехнічного університету Лодзі, які прибули в Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна в рамках двостороннього «Договору про реалізацію спільної програми освіти бакалаврів з напрямку підготовки «Менеджмент» між Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна (ХНУ) та Політехнічним університетом Лодзі (ПУЛ)», який був підписаний 26 березня 2012 року.
Зустріч словами привітання почав декан економічного факультету, доцент О. І. Давидов, який відзначив важливість партнерських взаємин з Лодзинської політехнікою та намір на подальшу плідну співпрацю з ним.
Польским студентам на добру пам'ять були вручені невеликі презенти.
Теплими словами продовжив зустріч заступник декана з наукової та інноваційної роботи В. Ф. Пуртов і запросив бажаючих взяти участь у майбутній традиційній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених.
«Нам приємно бачити вас в стінах нашого факультету і будемо раді новим зустрічам! Двері Харківського національного університету  завжди відкриті для вас!» - зазначив заступник декана з виховної роботи Д. В.Мангушев. Радість знайомству від імені студентства висловив глава наукового товариства економічного факультету Євген Урсалов. У свою чергу гості висловили глибоку подяку за теплий прийом і захоплення містом, університетом та гостинністю українців. Вони також налаштовані на ефективну взаємодію і співпрацю. Партнерські взаємовідносини закріпили рукостисканнями та спільним фото.

 

Фото:


 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна