Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


28 травня 2012 року відбувся урочистий випуск студентів економічного факультету

 

      
 
   

О 9-ій годині біля головного корпусу університету зібралися випускники, разом із викладачами та співробітниками університету вонившанували пам'ять засновника університету Василя Назаровича Каразіна покладанням квітів до його пам'ятника.

Після покладання квітів до пам'ятника засновнику університету В.Н. Каразіну, колона випускників (близько 1500 чоловік) на чолі з проректорами та деканами факультетів святковою ходою, через парк імені Т.Г. Шевченка, під звуки духового оркестру, направилася до Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка.

Об 11 годині в Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М.В. Лисенка почалася церемонія урочистого випуску студентів університету 2012 року.

Привітати випускників університету прийшли почесні гості, серед яких народний депутат України В.В. Писаренко, начальник Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Р.В. Шаповал та багато інших.

До схвильованих випускників та їх батьків зі сцени звернувся перший проректор, професор В.В. Александров, який зачитав привітання ректора, академіка В.С. Бакірова.

Кращі студенти кожного з 20 факультетів отримали університетські медалі за успіхи у навчанні, наукові здобутки та активну громадську діяльність.

Від економічного факультету були нагороджені Козулін Владислав та Уляк Богдан.

Після офіційного вручення медалей та грамот випускникам від почесних гостей свята, всі присутні мали змогу подивитися спеціально підготовлену до дня випуску концертну програму.

Свої вітання випускникам подарували творчі колективи та виконавці університету і міста. 

 

       
       
 
 
 

 

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна