Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Підписаний Договір про реалізацію спільної програми освіти бакалаврів з напрямку підготовки «Менеджмент» між ХНУ та ПУЛ (Польща)


26 березня 2012 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна в черговий раз приймав гостей із міста Лодзі (Республіка Польща). До складу іноземної делегації входили проректор у справах науки Політехнічного університету Лодзи (ПУЛ) проф. Іренеуш Збічіньскі, декан факультету організації та управління ПУЛ д-р інж., проф. Ришард  Грондзькі, заступник декана у справах студентів д-р інж. Марек Сєкета, спеціаліст відділу міжнародного співробітництва Інна Ахтирська.

У ході зустрічі польської делегації з керівництвом університету й  економічного факультету відбулось урочисте підписання двостороннього «Договору про реалізацію спільної програми освіти бакалаврів з напрямку підготовки «Менеджмент» між ХНУ та ПУЛ». Тим самим був даний старт впровадженню даної програми. Цій знаменній події передувала тривала робота співробітників університетів-партнерів з узгодження основних положень вищевказаного договору.

Результатом реалізації спільної програми навчання бакалаврів стане отримання студентами ХНУ та ПУЛ, які пройшли курс навчання, освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» за напрямом підготовки «Менеджмент» в обох ВНЗ.

Схема обміну студентами передбачає їх навчання по одному семестру в університеті-партнері (для студентів ХНУ навчання в Політехнічному університеті Лодзі планується в літньому семестрі на 3-му курсі). Погоджено перелік дисциплін, викладання яких у рамках програми «подвійних дипломів» забезпечують приймаючі університети. Базова мова навчання у вузі-партнері: для студентів ХНУ в Лодзі - англійська або польська, для студентів ПУЛ в Харкові - англійська або російська.

В ході візиту польські гості зустрілися зі студентами 1-х та 2-х курсів економічного факультету ХНУ напрямку підготовки «Менеджмент», для яких з презентаційної програмою Політехнічного університету Лодзі виступила Інна Ахтирська. Значний інтерес у польських колег викликало відвідування Інституту Конфуція при Харківському національному університеті.

Підводячи підсумки свого візиту члени польської делегації висловили подяку за теплий прийом та свою задоволеність результатами співробітництва з економічним факультетом Каразінського університету.

 
 
 


 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна