Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


12.03.2012 р. в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції відбулося секційне засідання кафедри ММЗЕД

 

12 березня 2012 року в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Глобальні та локальні проблеми соціально-економічного розвитку: нові виклики та рішення» відбулося секційне засідання кафедри маркетингу та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності «Маркетингові та зовнішньоекономічні стратегії соціально-економічного розвитку».

Було презентовано результати наукових досліджень і розробок аспірантів кафедри та студентів І–V курсів спеціальностей «Маркетинг» і «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

В цілому аспірантами кафедри та студентами спеціальностей «Маркетинг» і «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» на конференцію «Глобальні та локальні проблеми соціально-економічного розвитку: нові виклики та рішення» під науковим керівництвом викладачів кафедри підготовлено більше п’ятдесяти тез доповідей.

На секційному засіданні з кращими доповідями виступили аспіранти: Дячек В. В. («Регіональні особливості структури зовнішньоекономічної діяльності Харківської області»), Шевченко Т. П. («Особливості використання технологій корпоративної соціальної відповідальності в Україні»), магістранти: Волкова А. О. («Дослідження та удосконалення експортно-імпортної діяльності підприємства»), Водолазська К. М. («Система моніторингу зовнішньоекономічної діяльності на українських підприємствах»), Воробйов Д. С. («Обґрунтування доцільності використання програми просування бренду на автомобільному ринку»), Черненко Д. І. («Сутність кон’юнктурних досліджень ринку лабораторних медичних послуг»), студенти: Гнатенко Є. П. («Програма SIFE як інструмент глобалізації»), Єніна М. С. («Анализ внешнеэкономической деятельности Украины»), Лобінцев О. Р. («Особенности маркетинговой политики компании «Сузирья»), Меркулов А. А. («Социально-экономическая политика и индекс развития человеческого потенциала»). Всі доповіді відзначені сертифікатами учасника.

Фото: 

 

  

 

 

 

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна