Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


6-7 квітня 2012 р. пленарне засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених

 

Шановні колеги!

Студентське наукове товариство інституту економіки і міжнародних відносин Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної  конференції: «Глобальні та локальні проблеми соціально-економічного розвитку: нові виклики та рішення» студентів, аспірантів та молодих учених Вашого закладу,яка відбудеться 6-7 квітня 2012 р. у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна за адресою: вул. Мироносицька, 1, м. Харків, 61002.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ у форматі PDF

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ у форматі DOC 

 6-7 квітня 2012 року відбудеться пленарне засідання.  У ньому прийматимуть участь студенти ВНЗ України та переможці секційних засідань.   
   

Інформація про секційні засідання:

     
12 березня 2012 р.     17 березня 2012 р.
 

В рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Глобальні та локальні проблеми соціально-економічного розвитку: нові виклики та рішення» відбулося секційне засідання кафедри маркетингу та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності «Маркетингові та зовнішньоекономічні стратегії соціально-економічного розвитку»

Детальніше...

 

Відбулась науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Глобальна господарська система: нові погрози та можливості». Вступним словом відкрила конференцію д.е.н., професор, завідувач кафедри міжнародної економіки  ХНУ імені В.Н. Каразіна Коломієць Ганна Миколаївна.

 

Детальніше...

 

 

 

 
 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна