Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


26 лютого 2012 р. відбувся День відкритих дверей економічного факультету

 

«Економічний факультет вітає абітурієнтів» - такими словами зустрічали 26 лютого 2012 року на Дні відкритих дверей майбутніх студентів та їх батьків на економічному факультеті Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

В навчальному корпусі економічного факультету зібралося чимало абітурієнтів, зацікавлених в отриманні якісної економічної освіти. Вони мали можливість дізнатися більше про історію та сучасний розвиток економічного факультету, про напрями підготовки фахівців та умови вступу на економічний факультет у 2012 році.

Декан О. І. Давидов розповів абітурієнтам про 200-річні традиції економічної освіти в університеті, про поєднання на економічному факультеті досвіду класичної освіти з інноваційними технологіями навчання, про рух факультету у світовий освітній простір.

Про студентське життя на факультеті абітурієнтам захоплено розповідали керівники студентських органів самоврядування: студентського наукового товариства, студентської навчальної ради, профспілкової організації студентів.

Відбулись також зустрічі майбутніх студентів та їх батьків по кафедрах факультету з завідувачами кафедр та викладачами, випускниками та студентським активом.

 

Фотозвіт:

 

 

 

 

 

 

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна