Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Економічний факультет ХНУ розширює співпрацю з класичними університетами країн СНД

14-16 лютого 2012 року на базі Московського державного університету імені М.В.Ломоносова  пройшло чергове засідання  Навчально-методичної Ради з економіки Навчально-методичного об’єднання класичних університетів, яке було присвячено обговоренню проблем реалізації федеральних освітніх стандартів за напрямами «Економіка» і «Менеджмент».

На засіданні Навчально-методичного об’єднання класичних університетів були присутні провідні вчені, завідувачі кафедр, декани економічних факультетів університетів Росії (м. Москва, Санкт-Петербург, Новосибірськ, Іркутськ, Нижній Новгород, Омськ, Ростов та інші), Білорусії, України, Вірменії та інших країн СНД. 

Від економічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в засіданні приймала участь професор кафедри економічної теорії та економічних методів управління, доктор економічних наук С.В.Тютюнникова.

На засіданнях ретельно обговорювалися питання стосовно того, як у ході реалізації федеральних освітніх стандартів третього покоління забезпечити формування загальних та професійних компетенцій. На засіданні вчені різних країн вирішували питання стосовно методичного обґрунтування індивідуальної траєкторії навчання студентів в умовах відсутності профілю навчання, змісту самостійної роботи студентів, програм та структури курсів з економічних дисциплін.

Учасники засідання сумісними зусиллями виробляють найбільш ефективні напрями створення умов становлення, по-перше, єдиного освітнього простору, а, по-друге, викристалізовують модель новітньої сучасної економічної освіти.

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна