Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Перебування делегації економічного факультету в Технічному університеті Лодзі (Польща) 12-15 лютого 2012 р.

 

З 12 по 15 лютого 2012 року Технічний університет Лодзі (Польща) відвідала делегація економічного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна, до складу якої входили декан економічного факультету, доцент О.І. Давидов, доценти кафедри економіки та менеджменту С.М. Бабич, В.Б. Родченко та співробітник Українсько-польського академічного центру культури і науки ХНУ С. Азовцева.

Мета візиту - зміцнення академічних зв'язків між вузами, розвиток програм навчання та обмінів студентами між університетами за напрямом підготовки «Менеджмент».

Партнером економічного факультету ХНУ в Технічному університеті Лодзі є факультет організації та управління, який на зустрічі представляли декан д-р інж., проф. Ришард Грондзькій, заступник декана у справах студентів д-р інж. Марек Сєкета, заступник декана у справах навчання Урсула Урбанська, спеціаліст відділу міжнародного співробітництва І. Ахтирська. Польська сторона вже відвідувала економічний факультет ХНУ в листопаді 2011 року.

В ході робочого засідання 13-14 лютого 2012 р. був узгоджений проект Договору між Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна та Технічним університетом Лодзі (ТУЛ) про реалізацію спільної програми «подвійних дипломів», кінцевим результатом якої є отримання студентами вищеназваних університетів ступеня бакалавра за напрямом підготовки «Менеджмент» в обох вузах-партнерах.

Відбір студентів, рекомендованих до участі в даній програмі, університети-партнери будуть проводити на основі своїх внутрішніх правил. Схема обміну студентами передбачає їх навчання по одному семестру в університеті-партнері (для студентів ХНУ навчання в Технічному університеті Лодзі планується в літньому семестрі на 3-му курсі). Погоджено перелік дисциплін, викладання яких у рамках програми «подвійних дипломів» забезпечують приймаючі університети. Базова мова навчання у вузі-партнері: для студентів ХНУ в Лодзі - англійська або польська, для студентів ТУЛ в Харкові - англійська або російська.

Делегація економічного факультету ХНУ також ознайомилась з особливостями організації навчального процесу, умовами навчання та побуту студентів на факультеті організації та управління Технічного університету Лодзі.

Відбулася зустріч делегації економічного факультету ХНУ з проректором у справах науки Технічного університету Лодзі проф. Іренеушем Збичинским, в процесі якої були обговорені перспективи подальшого співробітництва між Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна та Технічним університетом Лодзі.

 

Фото:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна