Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Міжнародні проєкти та заходи

 

Запрошений професор Моніка ДОБСЬКА (Познанський університет економіки та бізнесу, Польща)) у другому семестрі 2023/2024 н.р. викладатиме факультативний курс студентам економічного факультету

 

Економічний факультет радий вітати професора Моніку ДОБСЬКУ, доктора наук, професора кафедри маркетингових досліджень та управління послугами Познанського університету економіки та бізнесу, Познань (Польща) в якості Запрошеного професора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Професор Моніка ДОБСЬКА впродовж другого семестру 2023-2024 навчальної року буде викладати факультативний курс «Управління якістю» поза навчальним планом для студентів економічного факультету 3 та 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.

 

 

 

 

Кафедра економічної кібернетики та прикладної економіки виступила співорганізатором міжнародної конференції «Newkraine: відбудова України  в Європі, що змінюється» разом з Лодзьким університетом, яка відбулася 24-25.11.2022 р. Від економічного факультету у роботі секцій конференції взяли участь 10 викладачів та студентів.

 

Впродовж 2022-2023 н.р. науково-педагогічними працівниками економічного факультету був реалізований спільний міжнародний дослідницький проєкт разом із Інститутом розвитку села та сільського господарства Польської академії наук. Назва проєкту: «Сільські та громади малих міст в умовах кризи, що пов’язано з біженством». Термін реалізації: 15 вересня 2022 – 31 березня 2023 рр.

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна