Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Візит делегації Технічного університету Лодзя

14-15 листопада на економічному факультеті ХНУ імені В.Н. Каразіна перебувала делегація Технічного університету Лодзя (Польща). Підставою цього візиту є Договір про співпрацю між ТУЛ і ХНУ, підписаний 6 квітня цього року.

До складу делегації входили декан факультету організації та управління Ришард Ґрондзький, заступники декана Марек Секєта та Уршула Урбанська, а також  спеціаліст зі справ міжнародної співпраці ТУЛ Інна Ахтирська.

Метою візиту було обговорення програм подвійних дипломів зі спеціальності «Менеджмент». У робочій зустрічі прийняли участь проректор ХНУ і директор центру освіти  З.Ф. Назиров; декан економічного факультету О.І. Давидов; заст. декана зі справ науки і інновацій В.Ф. Пуртов, заст. зав. кафедрою економіки та менеджменту С.М. Бабіч, доц. каф. економіки та менеджменту В.Б. Родченко, дир. Українсько-польського академічного центру науки та культури ХНУ Т.В. Біткова, співпрацівники центру О.Ф. Волкова, П.М. Колесник,  координатор програм Erasmus Mundus С. Ігнатьєв, працівник Центру міжнародної освіти ХНУ І. Штейміллер, помічник декана  В. Баглій.

Ключовими питаннями обговорення були: структура програми подвійних дипломів зі спеціальності «Менеджмент» (рівень бакалавра), можливості додаткового фінансування проекту з міжнародних джерел, наукова та науково-методична співпраця між факультетами, порівняння програм підготовки менеджерів в ТУЛ і ХНУ та правила обміну студентами, організація  літніх практик та  першочергові організаційні кроки щодо підготовки програм подвійних дипломів.

Того ж дня представниками факультету організації та управління ТУЛ проведено мультимедійну презентацію для студентів ХНУ, які навчаються за спеціальністю «Менеджмент».

На другій день перебування делегації гості із ТУЛ зустрілися з представниками кафедри економіки та менеджменту ХНУ для детального обговорення і порівняння навчальних програм підготовки бакалаврів зі спеціальності «Менеджмент». Представники ТУЛ також прийняли участь у відкритті міжнародної конференції «Сучасні проблеми реформування економіки та моделі інноваційного розвитку держави», під час якої  декан факультету організації і управління ТУЛ Ришард Грондзкий зробив доповідь на тему: «Актуальні напрямки наукових досліджень і досвід факультету організації і менеджменту ТУЛ у підготовці сучасних спеціалістів».

У підсумку візиту обома деканами підписано протокол робочої зустрічі у Харкові.  

Культурна програма візиту включала відвідування Музею університету, екскурсію містом, візит на стадіон «Металіст» та відвідування ХАТОБ.

Гості із ТУЛ висловили своє задоволення підсумками поїздки і високим рівнем організації візиту.        
 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна