Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Новини кафедри статистики, обліку та аудиту

З останніми новинами можна ознайомитись на сайті кафедри статистики, обліку та аудиту

 

20.11.2023

Поєднуємо навчання і практичний досвід роботи

Студентка 4 курсу Вітрук Анастасія, яка навчається на  ОП «Облік і оподаткування» поєднує навчання на цій ОП  (1 бакалаврського рівня) з роботою в  аудиторській компанії  LLC «Deloitte & Touche USC».

В рамках вивчення курсу «Аудит за міжнародними стандартами» на потоці, студентам груп ЕА-41, ЕФ-41,ЕФ-42, ЕІ-41 та ЕС-41 вона розповіла про створення і розвиток цієї компанії, свій досвід працевлаштування в компанію «великої четвірки» та про кар’єрні можливості. Вийшла цікава, жвава дискусія.

Ми дякуємо Анастасії  за цінну інформацію, якою вона поділилася з нами, і сподіваємося, що  ця презентація  стане корисною не тільки в навчанні, але і при майбутньому працевлаштуванні студентів економічного факультету.


21.09.2023

Ми маємо честь поділитися з вами захоплюючими новинами щодо гостьової лекції, яка відбулася 21 вересня 2023 року. Ця подія була організована спеціально для майбутніх фахівців з обліку і оподаткування в рамках співпраці кафедри статистики, обліку та аудиту та компанії «Дебет-Плюс»

Основним спікером лекції був видатний фахівець, директор з маркетингу компанії «Дебет Плюс» - Сергій Мозговий. Він поділився своїм багатим досвідом та знаннями і надав надзвичайно цінну інформацію, яка безумовно буде корисною для майбутнього професійного розвитку студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування».


Сергій Мозговий проілюстрував, як на практиці використовується програмний продукт «Дебет Плюс»", зокрема в контексті обліку та нарахування заробітної плати. В його доповіді було видно, як цей інноваційний інструмент спрощує та оптимізує процеси обробки бухгалтерської інформації в організації. Він підкреслив важливість правильного нарахування заробітної плати як для працівників, так і для роботодавців, і показав, як «Дебет Плюс» допомагає у вирішенні цього завдання.


Ця практична демонстрація дозволила студентам краще зрозуміти, як сучасні програмні рішення можуть полегшити рутинні завдання у галузі обліку та оподаткування, і відкрила нові можливості для використання цих знань у майбутній кар'єрі.


Ми дякуємо Сергію Мозговому за цінну інформацію, якою він поділився з нами, і сподіваємося, що ця лекція стала корисним етапом у навчанні. Ми також вдячні всім, хто брав участь у цьому заході, і віримо, що ви зможете використовувати отримані знання на практиці, розвиватися як професіонали та приносити користь у сфері обліку і оподаткування.

 

 

 


 

 

 

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна