Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Перемога у Всеукраїнському конкурсі

Всеукраїнський конкурс студентських маркетингових планів

Всеукраїнський конкурс маркетингових планів проводиться третій рік поспіль серед студентів вищих навчальних закладів України.

Його мета — допомогти студентам застосувати здобуті в начальному процесі знання, співпрацювати з реальними бізнес-компаніями та створювати власне професійне портфолiо у вигляді реального маркетингового плану, підвищуючи тим самим свою конкурентоспроможність на ринку праці.

Організаторами конкурсу виступають:
o    Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
o    Міжнародна благодійна органiзацiя «Консорцiумiз удосконалення менеджмент-освiти в Україні

Цього року, серед 92 команд з 59 вищих навчальних закладів України до фіналу Конкурсу, який відбувся 20 травня 2011 року в м. Києві, увійшли10 найкращих команд ВНЗ:
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
Харківський національний економічний університет
Дніпропетровський університет економіки та права та інші.

Перше місце посіла команда студентів Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, спеціальності «міжнародна економіка», до складу якої увійшли Козулін В.В., Мелешко К.А., Рожко Т.В., Харітонова А.Н. Команда представила маркетинговий план для харківської ПФ «Харківагросоюз» на тему «Виведення продукції національного виробника соняшникової олії на зарубіжні ринки».

Журі конкурсу, до складу якого увійшли представники успішних компаній: Міжнародної Маркетингової групи, Агрохолдінгу «Мрія», НАСК «Оранта» та інш. визнало команду-переможця за такими критеріями:
o    високий рівень практичної спрямованості дослідження на міжнародні ринки
o    професіоналізм виконання та презентації
o    креативність
o    ґрунтовність.
Кожен учасник команди-переможця отримав:
Диплом переможця Конкурсу
цінний подарунок — відеокамеру.

Керівників-консультантів команди ХНУ ім. В.Н. Каразіна д.е.н., проф. Коломієць Г.М., завідувача кафедри «міжнародна економіка», Дідорчук І.Л. ст. викладача кафедри «міжнародна економіка» було відзначено Подяками Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міжнародної благодійної органiзацiї «Консорцiумiз удосконалення менеджмент-освiти в Україні за новаторський підхід до викладання та сприяння студентам у набутті практичних навичок, необхідних для роботи в сучасному бізнесі.

Перше місце стало ще одним важливим підтвердженням високого рівня підготовки студентів спеціальності «міжнародна економіки» ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

Поздоровляємо з Перемогою! Ми стали першими серед кращих!
 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна