Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Про кафедру

 

Кафедрі маркетингу, менеджменту та підприємництва

Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна 

23 роки

 Запрошуємо на сайт кафедриhttps://karazinmmved.wixsite.com/mmzed

       

  Презентація звіту завідувача кафедри за 2016-21 рр
  Презентація програми розвитку кафедри на 2021-26 рр

Кафедра створена у 1998 році і спочатку мала назву «кафедра маркетингу», перейменована у 2003 році на «кафедра маркетингу та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності», а на цей час (з 2018 р.) має назву маркетингу, менеджменту та підприємництва.

 

У витоках створення кафедри стояла професор, доктор економічних наук, «Відмінник освіти України» – Семеняк Інна Володимирівна, яка є автором більш ніж 130 наукових праць, 6 монографій, 36 методичних розробок.

Професорсько-викладацький склад випускаючої кафедри – молодіжний колектив сучасного рівня знань, перспективний і працездатний, відрізняється високими вимогами до своєї роботи і прагненням до інноваційних напрямів в маркетингу, менеджменті та освітніх технологіях.

У нас відмінні студенти (майже 700 здобувачів) і аспіранти, кваліфіковані викладачі, що добре розуміють, як непросто вчитися і ставати маркетологом або менеджером зовнішньоекономічної діяльності.

 

Підготовка фахівців проводиться відповідно до затверджених під час ліцензування документів: концепціям ступінчастої підготовки фахівців із вищою освітою, освітньо-кваліфікаційними характеристиками на випускників Харківського національного університету, освітньо-професійним програм та навчальним планам за спеціальностями «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і «Менеджмент».

Ми розуміємо перспективність і високу затребуваність тих фахівців, яких випускаємо, і в тісній взаємодії зі студентами робимо навчання доступним для всіх, хто готовий серйозно працювати і творити.

 Педагогічно-виховний процес спрямований на гуманітарну і випереджаючу професійну підготовку та відповідність державним стандартам освіти. Ви зможете спеціалізуватися за різними напрямами обраної спеціальності, але вибору передує серйозна фундаментальна підготовка економіста (для маркетологів) або менеджера-економіста (для менеджерів зовнішньоекономічної діяльності). Об'єднує учбові програми наших випускників поглиблена інформаційно-аналітична, маркетингова, мовна, практична і наукова підготовка, розвиток креативних здібностей та вмінь працювати у «команді».

У змісті варіативних розділів підготовки бакалаврів і магістрів за спеціальностями кафедри відображено специфіку освіти у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна:

-    широта світоглядного кругозору;

-    гармонізація професійних знань;

-    розвиток творчих здібностей;

-    оволодіння сучасними технологіями маркетингу і менеджменту.

Студенти активно залучаються до науково-дослідної роботи кафедри в області стратегічного маркетингу і менеджменту, висвітлюючи результати власних досліджень у наукових публікаціях.

Навчання цікаве та доступне для кожного, хто готовий професійно забезпечувати роботу українських компаній на вітчизняному і зарубіжних ринках.

Система і цілеспрямованість підготовки фахівців відповідає справжнім і перспективним вимогам ринку праці. У періоди навчальних і виробничих практик викладачі використовують методику практичного консультування, вирішують завдання адаптації знань студентів до реальних потреб підприємств. Кафедра співпрацює з різними бізнес-структурами і некомерційними організаціями. Провідними напрямами ділового зв'язку науки і практики є: запрошення бізнесменів до викладання спеціальних навчальних дисциплін, партнерські угоди з підприємствами, програми стажувань в українських і міжнародних компаніях, професійні студентські об'єднання з економічних досліджень.

І тому наші випускники вельми потрібні на самих різних підприємствах і організаціях, де вони ведуть відповідальну фахову роботу, гідно представляючи школу університетських випускників.

Використовуються різні форми навчання: денна, заочна, аспірантура (денна та заочна).

Функціонує аспірантура за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами.

Хочете дізнатися про наші останні події - завітайте на сторінку новин та до групп у соціальних мережах. 

 

Контактна інформація: 

e-mail: mmzed@karazin.ua

  
 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна